کد خبر: 508876 A

ملی پوشان کاتای کشورمان برای حضور در آوردگاه آسیا امروز (شنبه) ایران را به مقصد قزاقستان ترک می کنند.

به گزارش ایلنا، شانزدهمین دوره پیکارهای کاراته نوجوانان، جوانان و امیدهای قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره رقابتهای کاراته بزرگسالان قهرمانی آسیا از 22 تیرماه به مدت 4 روز به میزبانی آستانا قزاقستان برگزار می شود و 20 کاتاروی ملی پوش کشورمان در این پیکارها به مصاف حریفانشان می روند.

در این رقابتها و در گروه سنی بزرگسالان، نگین باقری در کاتای انفرادی بانوان و امیربهادر تدین در کاتای انفرادی مردان و در بخش کاتای تیمی پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی در گروه بانوان و میلاد دلخون، ابوالفضل شهرجردی و علی زند در گروه مردان اعضای تیم ملی کشورمان هستند.

همچنین در کاتای انفرادی رده سنی امید فاطمه صادقی در گروه دختران به روی تاتامی می رود و امیریزدان تدین در گروه پسران مقابل رقبایش صف آرایی می کند.

اما در رده سنی نوجوانان و جوانان، عضو تیم ملی کاتای انفرادی نوجوانان دختر زینب سادات حسینی است و نفر اعزامی تیم ملی کاتای انفرادی نوجوانان پسر سیدمجید وکیلی خواهد بود. پیراهن کاتای انفرادی جوانان دختر در اختیار حدیثه جمال و پیراهن کاتای انفرادی جوانان پسر در اختیار احمدرضا محمودی است.

کاتای تیمی جوانان دختر نیز متشکل از ستاره خاکپور، آرزو لونجی و محدثه ناییجی است و در کاتای تیمی جوانان پسر مهدی رضایی، پویا حبیبی و مهدی شجاعی در ترکیب تیم ملی کشورمان هستند.       

 

کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر