کد خبر: 511730 A

مدافع برزیلی استقلال در گفتگو با خبرگزاری ایلنا:

تمرینات خوبی را در اردوی ارمنستان پشت سر گذاشتیم دو بازی دوستانه را هم برگزار کردیم.

لئوناردو پادوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: تمرینات خوبی را در اردوی ارمنستان پشت سر گذاشتیم دو بازی دوستانه را هم برگزار کردیم.

وی درباره دیدار برابر آرارات ایروان تصریح کرد: بازی دوستانه خوبی بود آنها یکی از تیم‌های مطرح لیگ ارمنستان بودند ما توانستیم در این بازی برنده شویم انصافا گل‌های علی قربانی خیلی زیبا بود.

مدافع استقلال در خصوص حضور پرتعداد بازیکن در استقلال افزود: این یک پوئن مثبت است که یک تیم این قدر بازیکن خوب و مطرح دارد به نظر من تیمی که میخواهد قهرمان شود و در سه جام شرکت کند باید به تعداد زیاد بازیکن تاثیرگذار داشته باشد که استقلال را این وضعیت دارد.

پادوانی درباره حضور جباروف در استقلال ادامه داد: من از وقتی که به ایران آمدم فوتبال آسیا را پیگیری می‌کنم بازی‌های جباروف را در تیم ملی کشورش دیده بودم او فصل گذشته هم در دیدار مقابل ما خیلی خط دفاع استقلال را اذیت کرد. حضور او در هر تیمی نعمت است.

وی درباره دیدار مقابل صنعت نفت در هفته اول لیگ اذعان داشت: این هم از شانس ماست که باید در هفته اول در گرمای آبادان به مصاف نفت برویم. البته قرعه‌کشی خیلی به ما کمک می‌کند در نیم فصل اول امتیازات لازم را جمع‌آوری کنیم.

مدافع استقلال درخصوص اینکه در خط دفاع با کدام بازیکن راحت‌تر است ادامه داد: فرقی نمی‌کند کدام بازیکن بازیکن است منصوریان سرمربی است که همیشه آماده‌ترین‌ها را به زمین می‌فرستد ما باید تلاش کنیم نظر مساعد ایشان را برای حضور در ترکیب اصلی جلب کنیم.

 

استقلال لئوناردو پادووانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر