کد خبر: 511767 A

حضور مربیان سرخابی در ترکیب تیم در دربی؛‌

در دیدار دوستانه استقلال - پرسپولیس که به میزبانی آلمان برگزار می شود، سرمربیان دو تیم هم به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دربی سرخابی‌های پایتخت که چند روز پیش از شروع لیگ برتر در آلمان برگزار می‌شود، با وجود تدارکاتی بودن از حساسیت بالایی برای کادرفنی، بازیکنان و هواداران دو تیم برخوردار است و برای همین سرخابی‌ها در تمرینات عزمشان را برای حضور قدرتمند در این دیدار جزم کرده‌اند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برای جذابیت این دیدار و شکستن حالت خشک و رسمی دیدار، اعضای کادرفنی دو تیم هم در ترکیب تیم‌شان به میدان خواهند رفت و این موضوع می‌تواند از نکات جذاب دربی 85 باشد.

علاوه بر منصوریان و برانکو که به عنوان سرمربیان دو تیم حضورشان در بازی جالب توجه خواهد بود، کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس و علی چینی و محمدخرمگاه از کادرفنی استقلال هم ممکن است در زمین مسابقه حاضر شوند و خاطرات دوران بازی خود را برای هواداران زنده کنند.

در همین راستا برانکو ایوانکوویچ که با تیمش در اردوی اوکراین قرار دارد در روزهای اخیر در تمرینات پا به توپ شده است و خودش را برای حضور در زمین آماده می‌کند.

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۶_۱۱-۵۲-۲۰

علاوه بر برانکو، منصوریان هم در روزهای اخیر در تمرینات تیمش پا به توپ شده بود که کسی دلیل آن را نمی‌دانست ولی مشخص شد که محیای حضور در دربی می‌شود.

1229269_1a5a602d-44b8-404d-a0c5-d6de72730229

علیرضا منصوریان برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر