کد خبر: 511820 A

نفرات برگزیده مسابقات کمان سنتی کشور به میزبانی مراغه مشخص شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات کمان سنتی کشور بمناسبت گرامیداشت شهدای ورزشکار و هفته عفاف و حجاب تحت عنوان جام سهند با حضور 80 کماندار شرکت کننده در دو رده سنی بزرگسالان و نونهالان و در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهرستان مراغه آذربایجان شرقی در ورزشگاه تختی برگزار شد.

نفرات برتر این مسابقات در بخشهای مختلف به شرح زیر است: 

در رده بزرگسالان آقایان : امید محمدپور از کردستان مقام اول، محمد مهدی جوانمردی از فارس مقام دوم و محمود مولایی از مراغه مقام سوم .

دربخش بانوان : منصوره امیدی از چهارمحال و بختیاری مقام اول، فرحناز ابراهیمی از فارس مقام دوم و الهام غفاری از آذربایجان غربی مقام سوم .

دررده سنی نوجوانان پسران: امید فیاض از یزد مقام اول، محمدحسین کتانی از اصفهان مقام دوم و دانیال صدرکریمی از مراغه و امیر محمد عباسنژاد از لرستان مشترک مقام سوم .

بخش دختران: فاطمه غفوری از فارس مقام اول، مهرآذین کسایی از اصفهان مقام دوم و مریم عباسنژاد از لرستان مقام سوم .

در پایان مسابقات طی مراسمی با حضور مدیر ورزش وجوانان شهرستان مراغه نوایی و مسئولین ادارت شهرستان احکام قهرمانی و جوایزی به این قهرمانان اهدا گردید .

 

فدراسیون تیراندازی با کمان امید محمدپور محمد مهدی جوانمردی محمود مولایی منصوره امیدی فرحناز ابراهیمی الهام غفاری امید فیاض محمدحسین کتانی دانیال صدرکریمی فاطمه غفوری مهرآذین کسایی مریم عباسنژاد مسابقات کمان سنتی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر