کد خبر: 514414 A

نصیر زاده:از داورها فاصله گرفته ام

باشگاه استقلال چک اول شجاعیان را پاس کرده و چک دوم او برای دو،سه ماه دیگر است.

به گزارش ایلنا، هوشنگ نصیر زاده در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص شرایط گسترش فولاد اظهار داشت:خوشبختانه شرایط تیم خوب است.ما سه جای خالی دیگر داریم و با جذب نفرات جدید تیم مان را می بندیم.هدف مان در این فصل جوانگرایی بوده و خوشبختانه لوکا هم خیلی خوب در این زمینه کار می کند.

وی در خصوص این که تیمش در این فصل می تواند موفق باشد گفت:از الان نمی توان چیزی را پیش بینی کرد.ما تغییرات زیادی داشتیم و در چند هفته اول به هماهنگی نیاز داریم اما امیدواریم نتایج خوبی را کسب کنیم.

مدیر عامل گسترش فولاد در خصوص این که کارشناسی او نسبت به مسائل داوری می تواند روی قضاوت ها در بازی گسترش تاثیر گذار باشد گفت:من که از قبل از داورها فاصله گرفته بودم و از وقتی هم که مدیر عامل گسترش شدم این فاصله را بیشتر کردم.اما قطعا داوری هایی که برای تیم مان انجام می گیرد را با ذره بینم زیر نظر دارم.

نصیر زاده در ارتباط با چک های باشگاه استقلال برای باشگاه گسترش و شجاعیان گفت:مشکلی در این زمینه وجود ندارد.باشگاه استقلال همکاری خوبی با ما دارد و چک اول هم بدون مشکل نقد شد.چک دوم ما مربوط به دو ،سه ماه آینده است که به امید خدا مشکلی در این زمینه هم وجود نخواهد داشت

 

گسترش فولاد تبریز‌ هوشنگ نصیر زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر