کد خبر: 514692 A

طلبکاران باشگاه نفت تهران پس از جلسه در ساختمان بازرسی کل کشور تصمیم جدیدی را برای دریافت مطالبات عقب افتاده شان انتخاب کردند.

به گزارش ایلنا، طلبکاران تیم فوتبال نفت تهران که امروز در محل شرکت ملی نفت ایران تجمع کرده بودند از مسئولان این نهاد پاسخ قاطعی درخصوص دریافت مطالبات عقب افتاده شان دریافت نکردند تا به ساختمان بازرسی کل کشور بروند.

علیرضا بیرانوند، وحید امیری، سعید لطفی، وحید حمدی نژاد، محسن سیدی، حسنوی به نمایندگی از سایر طلبکاران این باشگاه به دیدار غلامرضا خدادادی، بازرس کل نظارت و بازرسی ورزش و جوانان رفتند و در پایان این جلسه معلوم شد طلبکاران تا به امروز به اشتباه به وزارتخانه می رفتند.

آنها باید به دادگاه حقوقی مراجعه می کردند و از کسانی که تیم را از بدنه دولت جدا کرده اند شکایت کنند.

قرارشد تا طلبکاران این باشگاه فردا کپی حکم کمیته انضباطی که مهر ریاست آن پای نامه است را به سازمان بازرسی کل کشور تحویل دهند؛ چون پای قراردادها را آقایان آل اسحاق و قنبرزاده امضا کرده‌اند.

عزم جدی برای دریافت مطالبات عقب افتاده بازیکنان امروز انجام شد و فردا قرار است آنها یک وکیل خبره را برای ادامه روند انتخاب کنند تا از آقای قنبرزاده شکایت کنند زیرا ایشان باشگاه نفت را از بخش دولتی به بخش خصوصی واگذار کرده است.

نفت تهران طلبکار علیرضا بیرانوند وحید امیری وحید حمدی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر