کد خبر: 514755 A

باشگاه سویا قصد دارد از بازیکن سابقش ویتولو که تابستان امسال به اتلتیکومادرید پیوست و از این تیم هم تا ژانویه به لاس‌پالماس قرض داده شده است، شکایت کند.

به گزارش ایلنا،اتلتیکو مادرید با پرداخت 5/37 میلیون یورو غرامت فسخ قرارداد ویتولو با سویا او را خرید اما از آنجا که تا ماه ژانویه از اضافه کردن بازیکن جدید به ترکیبش محروم است (به دلیل محرومیت یکساله فیفا در نتیجه عقد قرارداد با بازیکنان خارجی زیر سن قانونی) او را به زردپوشان جزایر قناری قرض داد و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی او را از این تیم پس خواهد گرفت. این اتفاق تنها دو روز پس از اعلام خوسه کاسترو، رییس باشگاه سویا مبنی بر توافق این باشگاه با ویتولو برای تمدید قراردادش صورت گرفت.

ویتولوی 27 ساله اما چند روز بعد با همراهی رییس باشگاه‌ لاس‌پالماس به دفتر سازمان لیگ اسپانیا در مادرید رفت و باشگاه اتلتیکومادرید هم کمی بعد جزییات این قرارداد را اعلام کرد. اکنون اما باشگاه سویا تصمیم به شکایت از ویتولو، لاس‌پالماس و اتلتیکومادرید گرفته است چرا که مدعی است این سه طرف بازیکنی که به آندلسی‌ها وعده تمدید قرارداد داده بود را از چنگ آنها درآورده‌اند. باشگاه سویا مدعی است که ویتولو مدارکی در دست دارد که نشان می‌دهد با ویتولو برای تمدید قرارداد به توافق رسیده بود.

 

اتلتیکو مادرید سویا ویتولو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر