کد خبر: 518345 A

مگویان به هیچ تیمی نمی ود و پولش را کامل از استقلال دریافت می کند.

به گزارش ایلنا،با خروج رسمی نام هرایر مگویان از فهرست استقلال، مدیربرنامه این بازیکن در گفت و گو با خبرنگار ایلنا نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

ادموند اختر در گفت و گو با ایلنا اعلام کرد: 3 ماه بود که به دنبال خروج مگویان از استقلال بودم. از مدیر و سرمربی گرفته ،هر کسی را که می‌دیدم می‌گفتم اجازه دهید او از استقلال برود اما رضایت نامه‌اش را نمی‌دادند. حالا بعد از سه ماه تصمیم به جدایی او گرفته اند؟

وی در ادامه افزود: حتی یک ماه پیش هم به مسئولان استقلال گفتم بگذارید مگویان جدا شود اما باز هم آنها موافقت نکردند. در حالی که اگر همان موقع با جدایی او موافقت کرده بودند الان دیگر لازم نبود پول قرارداد فصل جدیدش را هم بدهند.

مدیر برنامه مگویان در مورد وضعیت این بازیکن گفت: الان دیگر فرصتی برای حضور مگویان در تیمی نیست و باشگاه استقلال باید این تصمیم را خیلی زودتر از این می گرفت نه الان. به همین دلیل مگویان به هیچ تیمی نمی رود و پولش را هم کامل خواهد گرفت.

اختر با اعلام شکایت از استقلال گفت:طبق هماهنگی و صحبتی که با افتخاری و توفیقی داشتم اگر تا یک هفته آینده مطالبات سه ساله مگویان پرداخت نشود به فیفا شکایت خواهم کرد.ضمن این که باشگاه استقلال باید مبلغ قرارداد مگویان از فصل جدید را همراه با دیگر بازیکنان این تیم پرداخت کند.

هرایر مگویان ادموند اختر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر