کد خبر: 518461 A

نماینده وزن 58- کیلوگرم کشورمان گفت: برای افتخارآفرینی در این مسابقات از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تمامی تکواندوکاران حاضر در این رویداد با آمادگی کامل و برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش ایلنا آرمین هادی‌پور تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در ماه گذشته توانست بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد و با کسب 72 امتیاز این رقابت‌ها در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد، حالا خود را برای کسب امتیاز در مرحله نخست گرندپری 2017 آماده کرده و شنبه (13 مردادماه) بر روی شیاپ‌چانگ می‌رود.

آرمین در خصوص میزان آمادگی خود اظهار داشت:بلافاصله پس از مسابقات قهرمانی جهان در اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات گرندپری 2017 – روسیه حضور پیدا کردم. خدا را شکر در این مدت زمان توانستم آمادگی لازم را برای حضور کسب کرده و انشاا... بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی افزود: با جدیت تمرینات خود را پیگیری کردم و با تمام وجود در میدان مبارزه می‌جنگم تا از عملکرد خودم راضی باشم و هنگامی که از شیاپ‌چانگ خارج می‌شوم احساس پشیمانی نکنم.

هوگوپوش وزن 58- کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: برای کسب پیروزی در این رقابت‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تمامی تکواندوکاران حاضر در این رویداد با آمادگی کامل و برای کسب خوش‌رنگ ترین مدال حضور پیدا می‌کنند.

هادی‌پور در رابطه با مهمترین حریفش در این رقابت‌ها گفت: «تای هون کیم» از کره جنوبی که مدال‌های رنگارنگی را در کارنامه خود دارد را شاید بتوان مهمترین حریفم دانست اما از نحوه مبارزاتش آشنایی دارم و در فینال مسابقات قهرمانی جهان 2017 نیز در شرایطی خاص نتیجه را به او واگذار کردم. انشاا... انتقام جهانی را در این مسابقات می‌گیرم.

وی در پایان گفت: برای حضور در المپیک 2020 باید یک مسیر 4 ساله را پشت سر گذاشت و پله پله خود را برای شرکت در این رویداد آماده کرد، تمام توان خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم در این رویداد بزرگ ورزشی شرکت کنم.

 

 

تكواندو آرمين هادي‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر