کد خبر: 518548 A

مدیر تیم‌های ملی تیر و کمان از اعزام پریسا براتچی و اسماعیل عبادی به مرحله چهارم جام جهانی تیر و کمان در برلین آلمان خبر داد و گفت: کمانداران ۱۶ مرداد راهی آلمان خواهند شد.

به گزارش ایلنا،امید نجاری در گفت‌وگویی درباره مرحله چهارم رقابت‌های جام جهانی تیر و کمان که در آلمان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این رقابت‌ها ۱۸ مرداد به مدت چهار روز در برلین آلمان برگزار می‌شود که بنا به تصمیم کمیته فنی و به خاطر بالا بودن امتیاز پریسا براتچی و اسماعیل عبادی در بخش کامپوند انفرادی تصمیم داریم این دو کماندار را همراه با بهزاد پاکزاد عازم آلمان کنیم تا با کسب امتیاز لازم در آخرین مرحله از رقابت‌های جام جهانی، شانس حضور آن‌ها را در فینال فینالیست‌های جام جهانی که شهریور ماه در رم ایتالیا برگزار می‌شود، فراهم کنیم.

وی گفت: طی دو جام جهانی که پریسا براتچی و اسماعیل عبادی در شانگهای چین و ترکیه حضور داشتند، براتچی در رنکینگ جام جهانی ششم و عبادی در جایگاه یازدهم قرار دارد. من یقین دارم این دو ورزشکار با حضور در آخرین مرحله از رقابت‌های جام جهانی جزو هشت نفر برتر قرار بگیرند و به فینال فینالیست‌های جام جهانی راه پیدا کنند.

نجاری درباره وضعیت عبادی و براتچی برای حضور در آخرین مرحله از رقابت‌های جام جهانی بعد از بازگشت از لهستان، افزود: این دو ورزشکار بعد از چند روز استراحت، ریکاوری خود را آغاز خواهند کرد و هفته آینده بعد از چند روز تمرین در سایت تیر و کمان مجموعه ورزشی آزادی ۱۶ مرداد برای شرکت در آخرین مرحله از رقابت‌های جام جهانی عازم آلمان می‌شوند. ضمن اینکه در این رقابت‌ها هشت نفر برتر برای حضور در فینال فینالیست‌های جام جهانی مشخص خواهد شد که ما امیدواریم در بخش زنان و مردان؛ براتچی و عبادی در جمع ۸کماندار برتر قرار بگیرند.

وی زمان آغاز چهارمین اردوی تیم ملی تیر و کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان و جوانان و نوجوانان را ۲۰ مرداد بعد از پایان دومین مرحله از رقابت‌های لیگ برتر که ۱۸ مرداد به میزبانی یزد برگزار خواهد شد، عنوان کرد.

نجاری در پایان همچنین زمان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی بزرگسالان را ۲۴ مهر در مکزیک و رده سنی جوانان و نوجوانان را ۱۰ مهر در آرژانتین عنوان کرد و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که با برپایی اردوهای آماده‌سازی در داخل کشور، تیم خوبی را در هر دو رده سنی راهی مسابقات جهانی کنیم.

اسماعیل عبادی ملی‌پوش تیر و کمان پریسا براتچی امید نجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر