کد خبر: 519442 A

وزارت ورزش و جوانان در بیانیه‌ای درخصوص رویایی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به همراه المپیاکوس یونان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان برابر نماینده رژیم صهیونیستی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز روابط عمومى و اطلاع رسانى وزارت ورزش و جوانان در پى اخبار منتشره در مورد حضور دو ورزشکار ایرانى شاغل در یکی از تیم های اروپایی مقابل تیمی از رژیم صهیونیستى اعلام کرد:

 حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انتفاضه و مبارزه با صهیونیسم و حامیانش از ارکان اصلی سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

و در همین راستا وزارت ورزش و جوانان با پیروى کامل از آرمان هاى امام راحل ( ره) و رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب، رژیم نامشروع اسراییل را به رسمیت نمی شناسند و آن را به عنوان یک اصل خدشه ناپذیر نظام براى ترویج روحیه مبارزه و اسلامى علیه صهیونیستها سرلوحه خود قرار داده است.

  بنا براعلام وزارت ورزش و جوانان، قهرمانان ایران اسلامی نیز در میادین بین الملى یاری و همراهی قاطع خود از مردم ستمدیده فلسطین را پهلوانانه اعلام کرده اند و این حرکت ارزشی امروز به فرهنـگ عمـومی  و جـهانی تبـدیـل شده است.

در مورد اخیر هم وزارت ورزش  پس از دریافت اطلاعات و گزارش های لازم از فدراسیون فوتبال و سایر منابع در چارچوب اصول و مبانی سیاست خارجی نظام و حفظ منافع ملی تصیمات مقتضی را اتخاذ خواهد کرد.

مازیار ناظمى رییس مرکز روابط عمومى و اطلاع رسانى وزارت ورزش و جوانان درباره مصاحبه مدیر کل حراست این وزارتخانه درخصوص برخورد با ورزشکارانى که در ترکیب یک تیم اروپایى مقابل نماینده رژیم صهیونیستى بازى کرده اند، گفت: آقاى عباباف مطلب خود به این شکل بیان نکرده و قطعا تصمیم گیرى در مورد این دو بازیکن ملى پوش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال بوده و انهم منوط به بررسى تمام جوانب و شنیدن اظهارات این ملى پوشان است .

سخنگوى وزارت ورزش و جوانان افزود: این اقدام در هرصورت محکوم است ولى تصمیم نهایى و مقتضى توسط فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان  اتخاذ خواهد گردید.

رژیم صهیونیستی مسعود شجاعی وزارت ورزش و جوانان احسان حاج صفی المپیاکوس یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر