کد خبر: 519448 A

خودروسازان در هفته دوم لیگ برتر امشب برابر پارس جنوبی جم مصاف می‌دهند.

به گزارش ایلنا، پیکان تهران در هفته دوم لیگ برتر برابر تیم باانگیزه پارس جنوبی جم به میدان می‌رود و آنها برای نگه داشتن 3 امتیاز در خانه بازی سختی را برای شاگردان مجید جلالی رقم خواهند زد.

پیکان تهران در بازی هفته گذشته خیلی زود گل خورد اما در ادامه نبض بازی را در دست گرفت اما در انتها به تساوی یک بر یک در خانه رضایت داد. بازی که جلالی معتقد بود شاگردانش نمایش خوبی در آن داشتند و از عملکردشان راضی بود.

پیکان بازی برابر پدیده را با ترکیب رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، مهران موسوی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، بختیار رحمانی، مهدی مومنی، سعید صادقی و مرتضی آقاخان آغاز کرد و در ادامه جلالی تغییراتی هم در تاکتیک شاگردانش داشت.

جلالی پیام نیازمند، حجت حق وردی، ابوالفضل رزاقپور، ماهان رحمانی، ابوالفضل ابراهیمی، علی حمودی، سجاد آشوری و امیر روستایی را به عنوان دیگر بازیکنان ذخیره برای بازی امشب در اختیار دارد و آنها بدون مصدوم و محروم به جم سفر کرده‌اند.

بعید است تغییرات کلی در ترکیب پیکان رخ بدهد و به احتمال زیاد جلالی در این بازی هم با ترکیب هفته گذشته به میدان بروند تا هماهنگی‌های لازم را رفته رفته کسب کنند.

پیکان تهران ترکیب احتمالی هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر