کد خبر: 519523 A

سرمربی پدیده می گوید انتظار چنین نتیجه ای را در دیدار با سپاهان نداشته است.

به گزارش ایلنا،رضا مهاجری پس از پیروزی 4 بر صفر تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

*پیروزی ما حاصل کار تیمی بود

یک بازی سخت، فشرده و تأثیرگذار را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. این پیروزی به خاطر کار گروهی و زحمات تک‌تک بازیکنان به دست آمد. امروز تولد امام رضا است و خوشحالم توانستیم سومین برد نمایندگان مشهد در فوتبال و فوتسال در این چند روز را کسب کنیم.امروز اتفاق خاصی نیفتاد و فقط مزد زحمات بازیکنان و همدلی تیم خود را گرفتیم. خدا را شکر بازیکنان در زدن ضربات آخر با دقت عمل کردند. سپاهان هم خوب بازی کرد، اما گل زود هنگام ما باعث شد که بتوانیم بازی را به خوبی مدیریت کنیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم و از الان باید تمرکز خود را روی دیدار مقابل نفت آبادان بگذاریم.

*انتظار چنین نتیجه ای نداشتم

اگر دروغ نگویم، خیر. انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتیم، اما انتظار بازی خوب، متعصبانه و باغیرت از بازیکنان تیمم را داشتم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و دیدید که دو گل از چهار گل ما توسط مدافعان ما به ثمر رسید. مخصوصاً گل چهارم که بازیکن ما از دفاع راست، یعنی ضلع مخالف حرکت کرد و گل چهارم را به ثمر رساند. تیم منسجمی داریم و می‌توانیم به روزهای آینده امیدوار باشیم.

*قیچی بازیکن حریف روی صورت قاضی نشست

درباره ی اعتراضم به داور مسابقه هم باید بگویم قیچی برگردان بازیکن حریف روی صورت بازیکن ما نشست. این صحنه حداقل کارت زرد داشت.

*30 تا 35 درصد واریزی داشته ایم

بازیکنان پیشین تیم با باشگاه تسویه حساب کردند، از بازیکنان کنونی نیز کسی طلب‌کار نیست، بلکه 5 درصد هم از قرارداد امسال‌شان به آنها پرداخت کردیم. به بازیکنان جدید تیم هم 30 تا 35 درصد مبلغ قراردشان را به حساب آنها واریز کردیم.

سپاهان اصفهان پدیده مشهد رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر