کد خبر: 519537 A

می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم

سرمربی ذوب‌آهن گفت: به صراحت بگویم فقط یک جای خالی داریم و آن مهاجم ماست و با آمدن او پازل ذوب‌آهن تکمیل می‌شود.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر دو تیم ذوب‌آهن و گسترش فولاد در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر صفر به سود ذوب‌آهن به پایان رسید.

در پایان این دیدار امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: میلاد باسعادت آقا امام رضا(ع) را تبریک می‌گویم. ما درست است که بازی را بردیم اما هنوز به آن ذوب‌آهنی که مدنظرمان است فاصله داریم و این علت دارد، چون 50 تا 60 درصد تیم نیستند و آن هماهنگی را نداریم.

وی در ادامه افزود: تشکر می‌کنم از همه بچه‌ها. ما سه گل زدیم و چند گل هم نزدیم. به بچه‌ها و کارگرها تبریک می‌گویم. ما می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم،‌بالاخره تیم ما امروز کامل نبود امیدوارم مسئولان بیایند تا شرایط تیم ما بهتر شود.

قلعه‌نویی تاکید کرد: من فکر می‌کنم اول فصل تبلیغات منفی علیه من شد که من فقط از بازیکنان تراکتورسازی استفاده می‌کنم. من در اینجا به صراحت بگویم فقط یک جای خالی داریم و آن مهاجم ماست و با آمدن او پازل ذوب‌آهن تکمیل می‌شود.

وی همچنین درباره بازیکنان مصدوم خود گفت: ما 5 مصدوم کلیدی داریم و امیدوارم زودتر برگردند و جا دارد اینجا از تیم پزشکی تشکر کنم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن همچنین در مورد اخراج شریفات گفت: به نظر من کارت قرمز درست نبود و در نتیجه بازی تأثیر داشت، اما به هر صورت آرزوی موفقیت برای داوران دارم. یک برخورد خود باشگاه دارد و یک برخورد خود من دارم و سال‌های گذشته هم انجام می‌دادم. اعتقاد من این است ذوب‌آهن تیم با اخلاقی است و نباید این سرمایه را به آسانی از دست دهیم. این خوب نیست برای ما که کارت‌های این مدلی بگیریم.

قلعه‌نویی در واکنش به سوال‌های خبرنگاران در مورد تبلیغات اطراف زمین اظهار داشت: سوال‌هایی که به مدیریت ارتباط دارد اجازه دهید من در مورد آن صحبت نکنم و من در حیطه فنی جواب سوال‌های شما را بدهم.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: من بازهم از استاندار سبحانی و صادقی خواهش می‌کنم تفاهمی ایجاد شود تا ما بتوانیم برویم و در ورزشگاه نقش جهان بازی کنیم. اعتقاد دارم اگر ذوب‌آهن در ورزشگاه نقش جهان بازی کند، 30 تا 40 درصد کیفیت آن بهتر می‌شود. چمن اینجا عمر آن تمام شده است، از فصل پاییز این زمین کیفیت خوبی نخواهد داشت. با شناختی که از سبحانی دارم می‌دانم که او قطعاً به ورزش علاقه دارد و پیگیر این موضوع خواهد بود.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در پایان صحبت‌های خود عنوان کرد: از هواداران تیم ذوب‌آهن می‌خواهم که این تیم را چون یک تیم ریشه‌دار است و افتخارات زیادی دارد و در جام تخت جمشید شرکت می‌کرده را حمایت کنند. از آنها می‌خواهم بیایند و حمایت خود را از تیم بیشتر کنند.

 

باشگاه ذوب آهن رقابت های لیگ برتر گسترش فولاد امیر قلعه‌نویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر