کد خبر: 520531 A

آخرین وضعیت پیشکسوت وزنه برداری از زبان بستگانش:

محمدعلی فلاحتی نژاد از قهرمانان و پیشکسوتان خوشنام وزنه برداری مدتیست که به دلیل مشکل کلیه در بیمارستان بستری شده است. روز گذشته خبری مبنی بر پایین آمدن سطح هوشیاری فلاحتی نژاد منتشر شد که نگرانی جامعه ورزش و وزنه برداری را به همراه داشت.

به گزارش ایلنا، در همین رابطه یکی از بستگان فلاحتی‌نژاد گفت: آقای فلاحتی‌نژاد به دلیل مشکل کلیه قریب به یک ماه است که در بیمارستان بستری شده و مشکل ایشان مربوط به دیروز و امروز نیست. متاسفانه کلیه ایشان دچار عفونت شده و این عفونت به سایر نقاط بدن نیز گسترش پیدا کرده و در حال حاضر ریه را درگیر کرده است. 

وی با رد شایعه کما رفتن این پیشکسوت وزنه برداری گفت: این خبر به هیچوجه صحت ندارد. بروز عفونت در بدن همواره با بی‌حالی و سستی همراه هست و متاسفانه نفوذ عفونت به بخش ریه سبب بی‌حالی و رخوت ایشان شده و این به معنای کما نیست. خوشبختانه عفونت کلیه‌ها کنترل شده و تقریبا هیچ مشکلی ندارد. در آخرین آزمایش کبد ایشان نیز مشکلی نداشته و وضعیت آقای فلاحتی‌نژاد رو به بهبود است. 

وی در پایان گفت: در طول این مدت تعدادی از همدوره‌ای‌های آقای فلاحتی‌نژاد به عیادت وی آمده و جویای احوال وی شده‌اند. با این وجود باید تاکید کنم که جای نگرانی نیست و بهتر است رسانه‌ها از انتشار اخبار نگران کننده و غیرواقعی بپرهیزند تا آقای فلاحتی‌نژاد در فضایی بدون استرس سلامتی خود را به دست آورد.

 

وزنه برداری محمدعلی فلاحتی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر