کد خبر: 520545 A

لغزش مقابل تراکتور پایان کسب قهرمانی است

عملکرد استقلال در دو بازی اخیر باعث ناامید پیشکسوتان این تیم از کسب عنوان در این فصل شده است.

شاهین بیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با انتقاد از نوع بازی استقلال اظهار داشت: استقلال اصلا خوب بازی نمی‌کند. حتی در بازی با استقلال خوزستان هم من هیچ حرکت قابل توجهی از این تیم ندیدم و متاسفانه آنها در کار گروهی خیلی ضعیف است. 

وی در ادامه افزود: تیمی که این همه بازیکن دارد و برای قهرمانی بسته شده در این دو بازی در کار گروهی خیلی ضعیف بود و روی خلاقیت‌های فردی فقط بازی کرد. اگر قائدی برای استقلال به میدان نیامده بود بازی این تیم تفاوتی با استقلال خوزستانی که بازیکن ندارد، نداشت. 

بیانی با بیان اینکه استقلال با این نوع بازی او را نا‌امید کرده گفت: از اینکه استقلال در این دو بازی برنامه‌ای برای گلزنی نداشت، نا‌امید شدم. این تیم با این همه بازیکن باز نتوانست جریان بازی را به نفع خود کند. اگر استقلال بخواهد در بازی‌های بعدی هم دل به خلاقیت‌های فردی ببندد به هیچ وجه نمی‌تواند موفق عمل کرده و فصل خوبی داشته باشد. 

پیشکسوت استقلال در پایان اعلام کرد: تیم منصوریان اگر به دنبال قهرمانی است دیگر باید کار خود را شروع کند. آن‌ها باید ۳ امتیاز بازی با تراکتور را بگیرند تا در بازی‌های بعدی این ۵ امتیاز از دست رفته را جبران کنند اما در صورتی که استقلال در بازی با تراکتور هم باز نتواند برنده شود واقعا شرایط این تیم برای قهرمانی خیلی سخت می‌شود و جبرانش آسان نیست.

 

استقلال و تراکتورسازی علیرضا منصوریان شاهین بیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر