کد خبر: 520650 A

مدیر جدید آکادمی تراکتورسازی:

مدیر جدید آکادمی تراکتورسازی از شرایط پذیرش این مسئولیت و برنامه‌هایش می‌گوید.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خطیب در گفت‌و‌گو با سایت رسمی تراکتورسازی پیرامون پیشنهاد حضور در آکادمی تراکتورسازی گفت: ابتدا از حسن اعتماد مسئولین محترم باشگاه خصوصا آجورلو و همچنین نگاه ویژه گل محمدی تشکر می‌کنم. تا جایی که اطلاع دارم سرمربی تراکتورسازی اهداف و برنامه‌های گسترده‌ای پیرامون تیم‌های پایه در سطوح گوناگون دارد و در واقع به دنبال ایجاد ساختاری منظم در این سطح هست تا خروجی مطلوبی از این بخش داشته باشد. به همین دلیل به من پیشنهاد همکاری داده شد و من هم با توجه به جایگاه و نام بزرگ باشگاه تراکتورسازی این پیشنهاد را با افتخار پذیرفتم.

مدیر جدید آکادمی باشگاه تراکتورسازی در ادامه اظهار داشت: مادر من اهل شهرستان خوی هستند و به نوعی خود من هم فرزند آذربایجان محسوب می‌شوم. علاقه خاصی به شهر تبریز دارم و افتخار می‌کنم که می‌توانم توفیق خدمت در این باشگاه محبوب و پرطرفدار را پیدا کنم. امیدوارم با حمایت همه پیشکسوتان و مربیان خوب استان بتوانیم روزهای درخشانی را برای تیم‌های پایه تراکتورسازی رقم بزنیم.

خطیب در مورد برنامه کاری خودش گفت: ما می‌خواهیم با استفاده از الگوی موفق فوتبال جهان طبق برنامه‌هایی که در آکادمی‌های موفق اروپایی اجرا می‌شود به نتیجه دلخواه و مورد نظر برسیم. در این برنامه شکل آموزش همچنین زمان آموزش و پرورش بازیکن از سطح مدرسه فوتبال تا بالا‌ترین سطوح به شکل جامع تدوین شده که به راحتی قابل اجرا خواهد بود. من تردید ندارم که اگر بتوانیم با همدلی و اتحاد همه جانبه این برنامه‌ها را اجرا کنیم تعداد زیادی از استعدادهای درخشان فوتبال آذربایجان به بالا‌ترین سطح حرفه‌ای فوتبال کشور می‌رسند و سرمایه بزرگی برای مجموعه باشگاه تراکتورسازی ایجاد خواهد شد. این باشگاه می‌تواند در یک برنامه مشخص و هدفمند طی چند سال از ناحیه تامین نیازهای تیم اصلی به خودکفایی برسد درست مثل الگویی که در آکادمی‌های موفق فوتبال جهان مثل آژاکس وجود دارد. تراکتورسازی با توجه به استعداد بازیکنان جوان و بومی آذربایجان همچنین محبوبیت و جایگاه ویژه‌ای که از آن برخوردار است در این بخش به یک الگوی مثال زدنی تبدیل خواهد شد.

مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی که یکی از مدرسان فدراسیون فوتبال در سطوح مختلف برگزار می‌شود در خصوص امکان برگزاری کلاس‌های مربیگری در تبریز نیز گفت: بنده تا کنون ۳۶ دوره مربیگری در سطوح مختلف و در شهرهای گوناگون برگزار کرده‌ام. در اینجا هم برای خدمت به مردم شریف آذربایجان آمده‌ام و هر کاری که در توانم باشد انجام می‌دهم. در صورتی که زمینه لازم برای برگزاری کلاس هم وجود داشته باشد با هماهنگی و موافقت مسئولین محترم کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خدمت مربیان عزیز استان خواهم بود و با افتخار می‌توانیم کلاس‌های مربیگری در سطوح مختلف را برگزار نماییم.

تراکتورسازی تبریز یحیی گل محمدی آکادمی تراکتورسازی حمیدرضا خطیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر