کد خبر: 520739 A

پاریسی ها دست بردار خریدهای نجومی خود در فصل نقل و انتقالات 2017 نمی‌شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از مارکا، ستاره فرانسوی موناکو که این روزها خبر پیشنهاد جذب او از باشگاه های بزرگ لالیگا به گوش میرسد،گفته می‌شود نظر تیم دیگر فرانسوی را به خود جذب کرد است تا درکنار ستاره برزیلی جدید خود بتواند یک تیم جوان را تشکیل دهد

امباپه که در بازی دو روز گذشته دچار مصدومیت شده بود، باپیشنهادهای زیادی برای ترک موناکو مواجه شده است، رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی در پی جذب این بازیکن بوده اند و حال با خبری عجیب پاری سن ژرمن نیز خواهان جذب این ستاره 18 ساله شده است.

اما برخی از رسانه ها مدعی شده اند که پاریسی ها برای برقراری فرپلی بعد از خرید 222 میلیون یورویی خود برای نیمار بیشتر به دنبال فروش بازیکنان خود هستند که بتواند تعادلی در هزینه های مالی تیم ایجاد کنند و خرید امباپه برای این تیم شدنی نیست. 

امباپه انتقال به هر تیم دیگر که بتوانند باشگاه موناکو را برای جذب او متقاعد کنند به دومین بازیکن گران قیمت جهان با اختلاف 42 میلیون یورو تبدیل می شود.

عوامل باشگاه موناکو در روز گذشته اعلام کرده اند کیلیان امباپه تا مشخص نشدن وضعیت مصدومیت خود هیچ تصمیمی برای انتقال ندارد و باشگاه نیز خواهان نگهداری ستاره 18 ساله خود می باشد.

موناکو پاری‌سن‌ژرمن کیلیان ام‌باپه لیگ یک فرانسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر