کد خبر: 520847 A

پاپوش عجیب براى آندریاس فریسک ایرانى؛

داور موفق فوتبال ایران با نامه‌ای عجیب از سوی رییس هیات فوتبال بوشهر با محرومیت مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدحسین زاهدی‌فر، داوری که شیوه قضاوت او شباهت خاصی به آندریس فریسک دارد و به این لقب مشهور شده، بعد از قضاوت هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران در فصل هفدهم، اکنون با محرومیت مواجه شده است. 

در این رابطه داستان عجیبی از این محرومیت به گوش می‌رسد؛ گفته می‌شود داور اهل برازجان فوتبال ایران بعد از حضور در بوشهر به درخواست محمد نجفی، رییس هیات فوتبال این استان که علاقه خاصی به گرفتن عکس یادگاری با چهره‌ها دارد، پاسخ منفی می‌دهد. زاهدی فر که نسبت به بی‌اعتنایی و بی توجهی این هیات فوتبال به داوران ناراضی بود، با اعلام این موضوع درخواست نجفی برای گرفتن عکس یادگاری پاسخ منفی داد. موضوعی که باعث اتفاق عجیبی برای این داور شده است. نجفی بعد از این موضوع با نامه نگاری به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و اتهام عمل غیراخلاقی به این داور برازجانی خواهان محرومیت او تا زمان مشخص شدن جرم او می‌شود! موضوعی که در هفته اول و بعد از قضاوت او در دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان اکنون باعث محرومیتش شده است. در این زمینه گفته می‌شود کمیته داوران ابتدا با این موضوع مخالفت کرده اما ادامه نامه‌گاری از سوی هیات فوتبال باعث می‌شود تا مهدی تاج از سازمان لیگ بخواهد تا زمان مشخص شدن موضوع از قضاوت این داور جلوگیری کرده تا تحقیق در این زمینه تکمیل شود.

موضوعی که البته از سوی آشنایان این داور در خصوص دلیل محرومیت او با اعلام حسن اخلاق او، تنها عدم و سرپیچی از گرفتن عکس با رییس هیات فوتبال بوشهر عنوان می‌شود و باید دید چه پاسخی در این زمینه اعلام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال فوتبال ایران کمیته داوران محمدحسین زاهدی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر