کد خبر: 521746 A

هافبک ذوب آهن اصفهان با مصدومیت کهنه‌اش دوباره مواجه شد تا احتمال خداحافظی او از مستطیل سبز قوت بگیرد و شاید اتفاق تلخی که برای قاسم رخ داده در کمین هافبک استقلال تهران هم باشد.

به گزارش ایلنا، اتفاقی که برای قاسم حدادی‌فر افتاد احتمالا باعث خداحافظی او از فوتبال خواهد شد. حدادی‌فر 34 ساله است و این برای دومین بار در یکی دو سال اخیر است که دچار پارگی رباط صلیبی می‌شود.

او لیگ هفدهم را هم مثل لیگ شانزدهم از دست خواهد داد و با توجه به سن و سالش فرصتی برای بازگشت به میادین نخواهد داشت.

حالا استقلالی‌ها نگران تکرار این اتفاق برای مجتبی جباری هستند. جباری هم که اتفاقا هم سن و سال حدادی‌فر است، سابقه‌ای طولانی در مصدومیت دارد و تا همین حالا هم استقلالی‌ها او را لای پر قو نگه داشته‌اند.

مجتبی

منصوریان در اردوی پیش‌فصل تیمش هم زیاد به او فشار نیاورد تا بتواند از هشت همیشه شاکی تیمش در طول فصل استفاده کند اما ظرفیت بالای جباری برای مصدومیت باعث شده تا هم کادر فنی و هم هواداران استقلال نگران آینده او در این فصل شوند.

توان زانوی جباری نشان داده که با کوچکترین برخورد احتمال مصدومیت بالایی برایش وجود دارد. احتمال رخ دادن این اتفاق در زمین‌های غیر استاندارد ایران بیشتر هم هست و شاید منصوریان مجبور شود از او فقط در بازی‌هایی که روی زمین‌های مناسب و استاندارد برگزار می‌شود استفاده کند.

جباری طی سال‌های اخیر چندین بار پای خود را به جراحان سپرده است و اگر استقلالی‌ها مواظب شرایط او نباشیند این امکان وجود دارد مصدوم شده و برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

ذوب آهن مجتبی جباری استقلال تهران باعثمصدومیت قاسم حدادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر