کد خبر: 521761 A

استقلال تهران با گذشته دو هفته از لیگ برتر هنوز موفق به گلزنی نشده است اما انگیزه بالای آنها در تمرینات پیش از دیدار برابر تراکتورسازی نشان دهند یک خطر در کمین شاگردان یحیی گل محمدی است.

به گزارش ایلنا، استقلال این روزها سرحال تر از همیشه تمرینات خود را برای اولین پیروزی فصل پیگیری می‌کند. شاگردان علیرضا منصوریان که تمریناتشان را زیر نظر مک درموت به صورت جدی دنبال می‌کنند با گذشت 2 هفته از شروع فصل گلی نزده است و پیروزی به دست نیاورده و به همین دلیل  منصوریان تمام تلاش خود را کرده که تیمش را از نظر روحی آماده بازی با تراکتورسازی کند.

12

در روزهای گذشته در تمرینات استقلال منصوریان بیشتر از کارهای تاکتیکی تلاش کرد بازیکنان تیمش را از نظر روحی آماده حضور در میادین کند. او در این روزها تمرینات تیمش را طوری طراحی می‌کند که بین بازیکنان تیمش کری در جریان باشد تا آنها با انگیزه و روحیه خوب آیتم‌های مختلف تمرینی را پشت سر بگذارند.

43

استقلال در این روزها با روحیه‌ای خوب تمرینات خود را پیگیری می‌کند تا بتواند در بازی با تراکتورسازی به اولین پیروزی فصل خود برسد و طبیعی است این تیم با کسب اولین پیروزی می تواند به جاده موفقیت برگردد.

بیت

پیروزی مقابل تراکتور می‌تواند شرایط بحرانی استقلال را درست کند و منصوریان نفس راحتی بکشد تا در این مرتبه تراکتور سازی که دو شکست داشته وارد بحران شود؛ تیمی که هدایتش در دستان یحیی گل محمدی است و با محرومیت در پنجره نقل و انتقالاتی با مشکلات متعددی روبه‌رو شد. باید دید روز جمعه چه اتفاقی می‌افتد و تفکر منصوریان برای رویارویی با تراکتور جواب می‌دهد؟ سرمربی استقلال رکورد جالبی در شروع لیگ ندارد.

چس

علیرضا منصوریان تمرین استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر