کد خبر: 521819 A

برای دیدار با ذوب آهن آماده‌ایم

سرمربی پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، سرمربی پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار برابر ذوب آهن اصفهان گفت: انگیزه بالایی داریم و آماده هستیم تا این هفته نتیجه خوبی بگیریم. همیشه باخت خلاف آن چیزی است که انتظارش را داریم. آن چیزی که می‌تواند اثرات باخت را از بین ببرد برد خوب است. خودمان را آماده دیدار مقابل ذوب‌آهن کرده‌ایم و امیدواری‌مان به این بازی زیاد است. بازیکنان‌ ما با انگیزه و مصمم هستند. امیدواریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و سه امتیاز بازی را بگیریم.

پیش بینی نمی‌کنم

نه من و نه هیچ مربی دیگری با دو بازی در خصوص آینده تیمش پیش‌بینی نمی‌کند و قطعاً جدول لیگ برتر تا پایان مسابقات این‌گونه نخواهد ماند. باید صبور باشیم و با عملکردمان در هفته‌های آینده بتوانیم در خصوص آینده تیم صحبت کنیم.

برای دیدار با ذوب آهن آماده‌ایم

ما از این تیم شناخت داریم و بازی‌های‌شان را دنبال می‌کنیم، آنها قطعاً مدعی هستند، چرا که تیم خوبی دارند. براساس وضعیت آنهاست که می‌گویم خودمان را برای بازی با مقابل ذوب‌آهن آماده کرده‌ایم.

نیاز به اعتماد به نفس بیشتری داریم

در کنفرانس قبلی درخصوص نبود گادوین منشا و سیامک نعمتی پرسیده شد و من پاسخ دادم. سال گذشته از 39 گلی که زدیم 30 گل را این دو بازیکن زدند و اکنون کنار ما حضور ندارند. تا بخواهیم خودمان را ترمیم کنیم نیاز به اعتمادبه‌نفس بیشتری داریم.

سازمان لیگ مانع حضور بازیکن جدیدمان شد

ما دو هفته پیش با بازیکن نیجیریه‌ای به تفاهم رسیدیم، اما قوانین نقل‌وانتقالات سخت‌گیرانه سازمان لیگ مانع از حضور وی در تیم‌مان شد. به همین دلیل مکاتباتی با فدراسیون نیجریه‌ انجام شد و آنها تأیید کردند که پیوستن این بازیکن به پیکان مطابق قوانین است و به همین دلیل با او قرارداد بستیم. امیدوارم بازیکنانی که امسال جذب کردیم نیز خودشان و ما را سربلند کنند تا شائبه این اتفاق از بین برود.

لیگ خوبی را در پیش داریم

با صراحت می‌گویم از نظر اجرایی با توجه به اینکه در شروع لیگ هستیم نقصان‌هایی وجود دارد، اما فکر می‌کنم در این زمینه نیز نباید قضاوت زودهنگام و عجولانه‌ای داشته باشیم. از نظر کیفیت با وجود اینکه تنها دو هفته از مسابقات برگزار شده و من مسابقات را پیگیری کردم با اطمینان می‌گویم که لیگ خوبی را در پیش داریم و همه تیم‌ها سعی می‌کنند در سطح قابل قبولی بازی کنند که این موضوع نوید روزهای خوب را برای ما می‌دهد. البته از نظر قوانین نیز امسال ما شاهد قانون‌هایی هستیم که اگر در لیگ گذشته نیز اجرا می‌شد، ما شاهد حضور بازیکنی مانند گادوین منشا در لیگ برتر نبودیم. با این قوانین ما شاید بازیکنانی از افغانستان و پاکستان در لیگ می‌دیدیم و قطعاً منشا نمی‌توانست در لیگ برتر بازی کند! باید درباره این قوانین نیز تخصصی‌تر و واقع‌بینانه‌تر نگاه شود تا به لیگ کمک شود.

موضوع حاج صفی و شجاعی نیاز به کارشناسی دارد

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به صحبت‌های داورزنی مبنی بر محرومیت احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خاطرنشان کرد: از نظر من اینها موضوعاتی هستند که قبل از آنکه در موردشان صحبت شود یا کسی تصمیمی بگیرد، باید کار کارشناسی صورت گیرد. ما تا قبل از این سابقه چنین اتفاقاتی را نداشتیم و ابتدا باید این بازیکنان را دعوت کنیم و دفاعیات آنها را بشنویم تا بعد آنها را محکوم کنیم. قاعده برخورد با چنین موضوعی این‌گونه رفتار کردن است. شاید این بازیکنان شرایط خاصی داشتند. ما باید ابتدا صحبت‌های آنها را بشنویم و نیاز به تصمیمات و قضاوت عجولانه نیست. شجاعی و حاج‌صفی سال‌های سال برای تیم ملی ما بازی کردند و در این مملکت نیز بزرگ شدند و با فرهنگ مردم نیز آشنا هستند.

قرار نیست جایگزین نمایندگان ایرانی در آسیا شویم

پیکان جایگزین هیچ تیمی برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نمی‌شود و این اتفاق نمی‌افتد. وقتی به تجربیاتم مراجعه می‌کنم به این نتیجه می‌رسم. اینکه حساسیت به وجود آمده خوب است. سال‌ها باشگاه‌های ما قراردادی می‌بستند که همان ابتدا می‌دانستند نمی‌توانند به تعهدات‌شان عمل کنند. اگر در قراردادها سخت‌گیری شود می‌توانند به قراردادی که می‌بندند متعهد شوند. ما خودمان را برای آسیا آماده نکردیم اما اگر چنین چیزی پیش بیاید تمهیداتی می‌اندیشیم.

مجید جلالی نشست خبری پیکان تهران هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر