کد خبر: 521846 A

از مهاجری شناخت دارم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امروز، برای تعیین کیفیت تیمهای لیگ برتری زود است.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند در نشست خبری پش از مسابقه تیمش مقابل پدیده مشهد ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از قشری که بدون چشمداشت فعالیت میکنند و هیچگاه به حق خود نمیرسند، اظهار داشت: برای قضاوت در این خصوص که کدام تیم در لیگ برتر خوب یا بد کار کرده کمی زود است.

وی زمان درست تعیین کیفیت تیمهای لیگ برتر را بعد از هفته ششم و یا هفتم عنوان کرد و گفت: از تیم پدیده و سرمربی این تیم شناخت بسیار خوبی دارم و در مقطعی کوتاه با مهاجری همکار بودم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: تیم پدیده نسبت به فصل قبل به غیر از ٣یا٤بازیکن تغییر زیادی نداشته و حتی سرمربی خود را نیز حفظ کرده است.

وی افزود: امیدوار هستم که بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم و در نهایت هواداران از دیدن مسابقه لذت ببرند.

کمالوند ادامه داد: با تلاش کادر پزشکی صنعت نفت، فکر نمیکنم مرتضی اسدی و لوسیانو پریرا برای بازی مقابل پدیده مشکلی داشته باشند.

وی در خصوص گمانه حضور بهنام برزای در تیم صنعت نفت گفت: بارها حتی در خیابان هم در این خصوص از من پرسش شده است. قطعا برزای بازیکن بزرگی بوده و میتواند مدنظر ما باشد ولی مشکل اینجاست که ما ٦بازیکن سهیمه لیگ برتری خود را جذب کردیم و قانون اجازه جذب برزای و چند بازیکن بزرگ دیگر را به ما نمیدهد.

صنعت نفت آبادان فراز کمالوند پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر