کد خبر: 521850 A

عصر فردا، علاقه‌مندان به رشتۀ مهیج سوارکاری می‌توانند شاهد هفتۀ‌ نهم کورس اسب‌دوانی تهران با حضور اسب‌های عرب، دوخون و تروبرد باشند.

به گزارش ایلنا، چند هفته ای هست که مجموعه نوروزآباد تهران علاوه پایتخت‌نشینان دوست‌دار اسب و سوارکاری، میزبان خیل مشتاقان این رشته پُرهیجان از پایتخت سوارکاری ایران زمین (ترکمن صحرا) و سایر شهرهایی است که در آنان سوارکاری بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی به‌شمار می‌آید. 

عصر فردا، علاقه‌مندان به رشتۀ مهیج سوارکاری می‌توانند شاهد هفتۀ‌ نهم کورس اسب‌دوانی تهران با حضور اسب‌های عرب، دوخون و تروبرد باشند. باشگاه دوست‌داران اسب و سوارکاری (یال) به‌منظور رفاه حال مشتاقان این ورزش جذاب، همچون هفته های گذشته علاوه بر پیش‌بینی حضوری، امکان پیش‌بینی آنلاین این رقابت‌ها را فراهم کرده است.

آن‌دسته از افراد که مایل به شرکت در پیش‌بینی کورس به‌صورت حضوری هستند، فردا با حضور در محل برگزاری مسابقات به نشانی تهران، جادۀ قدیم کرج، خیابان خلیج‌فارس، بلوار رهنما، مجموعۀ نوروزآباد؛ می‌توانند از نزدیک این مسابقات را تماشا و ازطریق باجه‌های مستقر در میدان، کورس را پیش‌بینی کنند.

گفتنی است جمعه این هفته در کورس تهران ۵۲ رأس اسب در هفت دور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و علاقه‌مندان به پیش‌بینی آنلاین  می‌توانند از هم‌اکنون اطلاعات موردنظر را روی وب‌گاهِ رسمی پیش‌بینی این رقابت به‌‌نشانی yaal.ir مشاهده و با انتخاب اسب‌هایِ مدنظرشان، ضمن مشارکت در این رویداد، شانس به دست آوردن جوایز ویژه مشارکت کنندگان را داشته باشند.

تاکنون هشت هفته از کورس پاییزه تهران توسط فدراسیون سوارکاری و با همکاری باشگاه دوست‌داران اسب و سوارکاری (یال) درحالی برگزار شده که علاقه‌مندان به تماشا و پیش‌بینی این رشته زیبا و جذاب با امکان مشارکت حضوری و آنلاین توانسته‌اند در هیجان این رقابت نفس گیر با چابک‌سواران و البته اسب‌های نژاد عرب و دوخون و تروبرد سهیم شوند.

باشگاه یال برای افراد علاقه‌مندی که فرصت حضور در مجموعه اسب‌دوانی را پیدا نمی‌کنند، این امکان را فراهم کرده تا کورس تابستانه تهران را از ساعت ۱۶:۳۰ در aionet.ir به‌صورت زنده نظاره‌گر باشند.

ایران پایتخت رقابت زمین کورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر