کد خبر: 521895 A

هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران

پرسپولیس با ارائه نمایشی خیره کننده و با درخشش احمدزاده،مسلمان و مهدی طارمی 3 بر صفر نفت را شکست داد و ضمن کسب 9 امتیاز ممکن به صدر جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایلنا، دومین جدال پرسپولیس تهران و نفت در فصل جدید امروز از ساعت 20:45 در ورزشگاه تختی تهران آغاز شد. سرخپوشان تهرانی چند هفته پیش موفق شدند نفت را در دیدار سوپرجام شکست بدهند و جام را به خانه ببرند.

پرسپولیس دو بازی گذشته برابر فولاد خوزستان و تراکتورسازی را با پیروزی پشت سر گذاشته و امیدوار است برابر نفت هم شکست ناپذیر ظاهر شود تا به صدر جدول برسد. در طرف دیگر حمید درخشان که هدایت نفت را در اوضاع نابسامان تحویل گرفته بود با گذشته دو هفته عملکرد موفقی داشته و 4 امتیاز کسب کرده. باید دید نتیجه رویارویی تفکرات برانکو ایوانکوویچ و حمید درخشان در هفته سوم لیگ برتر چه خواهد بود.

ورزشگاه: تختی تهران                                         تماشاگر:...

داوران: 

علیرضا فغانی – رضا سخندان – علی دودانگه – سعید رحیمی مقدم. ناظر: حسین عسگری

 

کارت زرد:محسن مسلمان(دقیقه 38) و مهدی طارمی (دقیقه 78)پرسپولیس

کارت قرمز:-

 

گل:

نفت تهران 0 - 1 پرسپولیس(مهدی طارمی دقیقه 46):پاس در عمق زیبای محسن مسلمان ،مهدی طارمی را در موقعیت تک به تک قرارداد،که ضربه بغل پای دقیق این بازیکن دروازه نفت تهران را باز کرد.

نفت تهران 0 - 2 پرسپولیس(فرشاد احمدزاده دقیقه 65):حرکت خوب بازیکنان پرسپولیس،پاس مسلمان برای طارمی ،این بازیکن هم توپ را در مقعیت گلزنی به احمدزاده رساند که ضربه پای راست این بازیکن پرسپولیس را 2 بر صفر پیش انداخت.

نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس(مهدی طارمی دقیقه 88):شوت پای چپ دقیق مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه سومین گل سرخپوشان را وارد دروازه میلاد فراهانی کرد.

 

 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری،حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی.

ترکیب نفت تهران:

میلاد فراهانی،هاشم بیگ زاده،محسن بنگر،احمد ال نعمه،فرید محمدی زاده،علی زینالی،علی عزتی،فرشاد هاشمی،امیر احمد کامدار،مجتبی حقدوست،عیسی ال کثیر

 

دقایق حساس:

دقیقه 02:سانتر رو به جلوی دیدنی از وحید امیری و ضربه مهدی طارمی که در شرایط نامتعادل زده شد،راهی اوت شد.

پرسپولیس-نفت

دقیقه 21:حرکت در عرض عیسی آل کثیر از سمت راست،و ضربه محکم این بازیکن که به شکل خطرناکی از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 24:دقیقه پاس در عرض علی زینالی،آل کثیر را در موقعیت تک به تک قرارداد،که ضربه این بازیکن را بیرانوند به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه 26:ضربه کاشته تمرین شده پرسپولیسی ها با پاس رو به جلوی مسلمان برای طارمی همراه شد،که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

مهدی-طارمی

دقیقه 31:پاس در عمق احمدزاده برای طارمی در موقعیت بسته به این بازیکن رسید،که تعلل بیش از حد این بازیکن موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه 34:پاس رو به عقب محسن مسلمان برای طارمی و ضربه این بازیکن که در آستانه ورود به دروازه به فرشاد احمدزاده رسید،که این بازیکن نتوانست دروازه خالی نفت را باز کند.

دقیقه 41:ارسال کرنر به روی دروازه،با دفع ناقص مدافع نفت به خلیل زاده رسید که ضربه برگردان این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 49:حرکت در عرض طارمی و پاس رو به جلو برای علیپور،که ضربه کم جون علیپور راهی اوت شد.

دقیقه 63:دفع اشتباه مدافعین نفت توپ را به امیری رساند که ضربه سرضرب این بازیکن به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 83:ضربه ایستگاهی برا نفتی ها،پس از یک رفت و برگشت جلوی پای حسین جعفری افتاد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

نفت تهران پرسپولیس تهران هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر