کد خبر: 521910 A

سپیدرود سال‌ها درجا زده و من شرمنده هواداران هستم؛

سرمربی سپیدرود رشت در نشست خبری پس از بازی برابر گسترش فولاد تبریز اظهارداشت: سپیدرود سال‌ها درجا زده است و من الان شرمنده هواداران هستم. آنها می‌دانند که ما چقدر تلاش می‌کنیم و با دستان خالی برای سپیدرود می‌جنگیم.

به گزارش ایلنا، علی نظرمحمدی پس از سومین شکست متوالی شاگردانش در لیگ برتر در نششست خبری گفت: بازی خوبی ارائه دادیم و گسترش حرفی برای گفتن نداشت. ما در پایان نیمه اول باید با زدن دو یا سه گل بیرون می‌آمدیم، اما به گل نرسیدیم. برتری تیم گسترش فقط روی ضربات آزاد و اوت دستی بود و روی همین تاکتیک هم به گل رسیدند. فکر می‌کنم در تمام مدتی که در فوتبال هستم شرایطی مانند الان سپیدرود ندیده‌ام. به هیچ عنوان لایق شکست نبودیم و در هر دو نیمه نسبت به حریف‌مان برتر بودیم، اما نتیجه به گونه دیگری رقم خورد.

سرمربی سپیدرود ادامه داد: هیچ‌کس بازی خوب را از تیم شکست‌خورده نمی‌پذیرد و همه به دنبال پیروزی هستند. مسئولیت این شکست را می‌پذیرم. گل‌هایی که ما دریافت می‌کنیم شبیه گل‌هایی است که در لیگ یک زده می‌شود. امیدوارم فوتبال روز خوبش را به ما نشان دهد و بتوانیم در ادامه لیگ موفق باشیم.

نظرمحمدی افزود: در دقیقه دوم مسابقه روی ارسال حسین ابراهیمی باید به راحتی گل می‌رسیدیم، اما نشد. فکر می‌کنم گل نکردن آن توپ سخت‌تر از گل کردنش بود. باید باز هم از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کنیم. با تلاش و تمرین است که به شرایط ایده‌آل می‌رسیم. با توجه به بضاعتی که ما داشتیم، نمی‌توانستیم خرید آن‌چنانی کنیم و بازیکنان لیگ برتری به خدمت بگیریم. سعی می‌کنیم با تلاش و آنالیز بیشتر، نواقص‌مان را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود درباره مشکلات این تیم نیز گفت: تمام مشکل سپیدرود این است که نمی‌تواند گل‌ بزند. امروز اگر در دقایق اول گل می‌زدیم، اعتمادبه‌نفس به ما برمی‌گشت. با تمام احترامی که برای گسترش فولاد قائلم، اما معتقدم که این تیم امروز به‌غیر از ضربات آزاد و شروع مجدد، کار دیگری نکرد و فرصت دیگری نداشت.

وی با اشاره به مشکلات سپیدرود در سال‌های گذشته، خاطرنشان کرد: شما خودتان می‌دانید یکی از مشکلاتی که باعث می‌شد سپیدرود در این سال‌ها در سطح اول فوتبال ما نباشد، مشکلات مالی بود. کسی از باشگاه‌های خصوصی حمایت نمی‌کند. سپیدرود هم تقریباً 50 سال است که خصوصی است. ما سال گذشته تیم را با هزار مشکل بالا کشیدیم و بازی در لیگ برتر هم بسیار نقس‌گیر است. ما در لیگ برتر باید مقابل تیم‌هایی که متمول هستند و می‌توانند خودشان را تا دندان مسلح و تجهیز کنند، بازی کنیم که کار بسیار سختی است.

نظرمحمدی با ابراز نارضایتی از کمبود امکانات در تیم سپیدرود، یادآور شد: ما هنوز یک آدمک برای ضربات ایستگاهی نداریم و هر روز با 19 توپ تمرین می‌کنیم. این‌ها بخشی از مشکلاتی هستند که در سال‌های اخیر اجازه ندادند سپیدرود به لیگ برتر برسد. سپیدرود سال‌ها درجا زده است و من الان شرمنده هواداران هستم. آنها می‌دانند که ما چقدر تلاش می‌کنیم و با دستان خالی برای سپیدرود می‌جنگیم. الان بضاعت ما همین است.

وی در واکنش به بروز بحث‌هایی مبنی بر کنار رفتنش از کادر فنی تیم سپیدرود، تأکید کرد: اگر هواداران بگویند که مشکل من هستم، مقابل آن مقاومت نخواهم کرد. من عاشق شهرم هستم و این را هم نشان دادم. امیدوارم بازیکنان به شرایط مناسب برگردند.

گسترش فولاد تبریز‌ نشست خبری سپیدرود رشت علی نظرمحمدی هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر