کد خبر: 521918 A

استقلال خوزستان فقط زیر توپ می زد

سرمربی سایپا معتقد است تیمش می توانست پیرزوی با اختلاف یک گل کمترین حق تیمش در دیدار با استقلال خوزستان بود.

به گزارش ایلنا،علی دایی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری این دیدار صحبت کرد:

*استقلال خوزستان بیشتر زیر توپ می‌زد

باید در نیمه نخست بازی را تمام می‌کردیم. یک‌سری مشکلات داریم که باید در طول تمرینات آن را برطرف کنیم. مطمئن باشید خیلی بهتر از این می‌شویم. این کمترین حق ما بود که با کمترین اختلاف گل به برتری برسیم.موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم اما فقط توانستیم دو گل بزنیم. تیم استقلال خوزستان بیشتر زیر توپ می‌زد و ما هم به خوبی این روش را کنترل کردیم.

*جواب اعتماد به جوانان را گرفتم

به بچه‌های تیمم خسته نباشید می‌گویم. آنها در این هوای گرم خیلی خوب جنگیدند. به بازیکنان جوانم میدان دادم و اعتماد کردم و خدا را شکر جواب این اعتماد را هم گرفتم. تا به اینجای کار 40 تا 50 درصد کار تیمی‌مان را انجام داده‌ایم و با توجه به تغییراتی که داشته‌ایم نیاز به زمان داریم تا هماهنگ‌تر شویم.تیم استقلال خوزستان را به خوبی آنالیز کرده و روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده بودیم. از بازیکنانم خواسته بودم در طول 90 دقیقه به هیچ عنوان عقب نکشند و راه‌های نفوذ حریف را هم کاملاً بسته بودیم.

*کادر فنی استقلال روی داور مسابقه کار می‌کرد

 داور یک پنالتی را برای ما نگرفت. کادر فنی استقلال از لحاظ روحی و روانی روی داور مسابقه کار می‌کرد. ما به اندازه 20 درصد اعتراضات کادر فنی استقلال خوزستان به داور اعتراض نکردیم. بیشتر اعتراضات من هم به علت اعتراضات نیمکت استقلال بود.

سایپا علی دایی استقلال خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر