کد خبر: 522277 A

رقابت های شمشیربازی قهرمانی پیشکسوتان کشور برگزار شد و نفرات برتر در هرسه بخش اپه، فلوره و سابر مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان در بخش آقایان با حضور 45 شرکت کننده در سه رده سنی برگزار و اسامی ورزشکاران برتر اعلام شد.

نتایج رقابت‌های رده سنی 40 تا 49 سال به شرح زیر است:

در بخش اسلحه  اپه  سال آرش کوزه کنانی از تهران مقام اول را کسب کرد. فرهاد رضایی از اصفهان نایب قهرمان شد، فرزاد رستمی از کرمانشاه و قدرت رضایی از اصفهان نیز به مقام سوم مشترک رسیدند.     در  فلوره  محمد میرزایی امجد از تهران به مقام نخست دست یافت. رامین دهنوی از تهران نایب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد، پرویز میرزایی  و علیرضا کهریزی دو شمشیرباز کرمانشاهی هم توانستد مقام سوم مشترک را به دست بیاورند. در بخش سابر   امیررضایی نژاد از تهران قهرمان شد. عباس بیانی از آذربایجان شرقی موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد، بابک برومند از تهران و امیرباغبان پور از کرمانشاه هم مقام سوم مشترک را کسب کردند.

نتایج رقابت‌های رده سنی 50 تا 59 سال به شرح زیر است:

در اسلحه اپه حبیب ماشین چیان از مازندران به مقام اول رسید. سپهر رستگار از استان آذربایجان شرقی عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد، مرتضی شفیعی از مازندران و سعید امین صدری از اصفهان نیز موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند.   در فلوره محمداقراری از تهران مقام نخست را از آن خود کرد. هوشنگ خزایل از کرمانشاه به مقام دوم رسید، حمید سیهان زاده از خوزستان و مجید سیهان زاده از استان اصفهان هم  موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند.

اما در بخش سابر محمد جواد کرم نژاد لعلی از کرمانشاه عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. حسین شیخ‌السلام از کرمانشاه به مقام دوم رسید، علیرضا حاج علیانی از استان کرمانشاه

 نیز مقام سوم مشترک را کسب کرد.

نتایج رقابت‌های رده سنی 60 تا 70 سال به شرح زیر است:

در اسلحه اپه عبدالحلیم طیبی از خوزستان قهرمان این دوره از مسابقات شد. سعید درودیان از تهران موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد و غلامرضا فاروقی از تهران نیز به مقام سوم رسید.

اما در بخش فلوره که دو شرکت کننده حضور داشت احمد اکبری از تهران قهرمان شد و اسماعیل قربانی از خوزستان به مقا دوم رسید.  در بخش سابر نیز دو شمشیر باز شرکت کردند که حمیدرضا هاشمی از اصفهان توانست بهروز حسنی زاده از خوزستان را شکست بدهد و مقام نخست را کسب کند.

روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی آرش کوزه کنانی فرهاد رضایی فرزاد رستمی قدرت رضایی رامین دهنوی پرویز میرزایی علیرضا کهریزی مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر