کد خبر: 522346 A

یک بازیکن دیگر ذوب‌آهن هم مصدوم شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب‌آهن روز گذشته در شرایطی به مصاف پیکان رفت که چهار بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و همین موضوع دست قلعه‌نویی را در چینش ترکیب 11 نفره تنگ کرده بود.

محمد ستاری و مهران درخشان مهر که پیش از این مصدوم بودند با تلاش کادر پزشکی آماده بازی شدند و با وجود اینکه هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده بودند در ترکیب تیم‌شان به میدان رفتند. درخشان مهر از ابتدا در ترکیب قرار داشت و ستاری هم در دقایق پایانی وارد زمین شد.

محمدرضا حسینی و مهدی مهدی‌پور هم دیگر مصدومان ذوب‌آهن بودند که به این دیدار نرسیدند و مثل هفته‌های قبل در ترکیب تیم‌شان غایب بودند.

قاسم حدادی‌فر هم که هفته گذشته روی تکل حسین بادامکی مصدوم شده بود، به دلیل پارگی رباط صلیبی چند ماه از میادین دور خواهد بود.

علاوه بر این 5 بازیکن، روز گذشته محمدرضا عباسی هم در دقیقه 14 با مصدومیت از زمین مسابقه خارج شد و یک تعویض اجباری در دقایق ابتدایی به قلعه‌نویی تحمیل کرد.

بدین ترتیب می‌توان گفت ذوب‌آهن با بحران مصدومیت بازیکنانش مواجه شده است و مشخص نیست چه زمانی سرمربی این تیم می‌تواند تمام بازیکنانش را در اختیار داشته باشد.

ذوب آهن لیگ برتر فوتبال امیر قلعه‌نویی قاسم حدادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر