کد خبر: 522355 A

پارس جنوبی جم با ضربه پنالتی که در دقایق پایانی دیدار برابر سپاهان اصفهان به دست آورد می‌توانست استارت موفقی برای کسب 3امتیاز داشته باشد.

به گزارش ایلنا، جدال پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان با تساوی یک بر یک در ورزشگاه نقش جهان به اتمام رسید؛ دیداری که اگر امید سینگ کمی دقت می‌کرد، سومین پیروزی متوالی جنوبی‌ها در لیگ برتر رقم می‌خورد.

دقیقه 79 این بازی در حالی پارس جنوبی جم با تک گل شاهین ثاقبی از سپاهان عقب بود، صاحب ضربه پنالتی شد؛ صحنه‌ای که خیلی مشکوک بود و بازیکنان سپاهان به تصمیم داور مسابقه اعتراض شدید داشتند.

امید سینگ پشت توپ قرار گرفت و ضربه‌اش را محکم به سمت دروازه میزبان شلیک کرد اما کیخسروی، دروازه بان جوان و کم تجربه بهتر از سینگ عمل کرد و با واکنشی استثنایی این ضربه را دفع کرد تا دروازه سپاهان در این صحنه موفق‌تر عمل کرده باشد.

دروازه سپاهان بسته نماند و چند دقیقه بعد احسان تاییدی موفق شد در خانه سپاهان گلزنی کند تا پارس جنوبی جم در هفته سوم تنها یک امتیاز کسب کند. این یک امتیاز موجب شد تا آنها از کورس با پرسپولیس برای صدرنشینی عقب بمانند و با کسب 7 امتیاز در رده دوم جدول قرار بگیرند.

343

حجم ویدئو: 903.41K | زمان ویدئو: 00:00:09
سپاهان اصفهان پارس جنوبی جم امید سینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر