کد خبر: 522517 A

مدیرعامل تراکتورسازی با حضور در رختکن سرخپوشان؛

مدیرعامل تراکتورسازی پس از شکست مقابل استقلال در جمع سرخ پوشان حاضر شد و برای دقایقی با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو بعد از شکست تراکتورسازی مقابل استقلال به رختکن رفت و دقایقی با بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت، وی خطاب به اعضای تیمش، گفت: امروز در زمین تلاش زیادی کردید و از کار شما راضی هستم، اما این تلاش باید همراه با نتیجه باشد تا بتوانیم به خواسته هایمان برسیم. اگر فرصت های ما در این ٣ بازی گل شده بود بهترین نتایج را به هواداران هدیه می‌دادیم.

آجورلو سپس فرزین گروسیان را در آغوش گرفت و گفت: فرزین با همه وجود تلاشش را می‌کند اما اتفاقات فوتبال بعضی وقت‌ها شکل دیگری رقم می‌خورد. ما یک تیم کامل هستیم و باید از هم حمایت کنیم. با همدلی و اتحاد شما می‌توانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی افزود: ما کادر فنی خوبی داریم که برای شما زحمت می‌کشد و شما هم بدانید که باید جواب لطف و محبت این هواداران را با پیروزی هایمان بدهیم. شرمنده این هواداران پرشور هستیم که حتی پس از بازی هم تیمشان را تشویق می‌کنند. پاسخ این هوادار را باید با نتایج خوبمان بدهیم‌. از شما می‌خواهم که از این بازی به بعد با تمام وجود برای پیروزی بجنگید و این آخرین باخت ما باشد.

آجورلو تصریح کرد: از بازی بعدی باید پیروزی‌‌هایمان شروع شود و روند رو به رشدی را طی کنیم. از فردا، این شکست را فراموش کنید و به خاطر هواداران و نام بزرگ تراکتور همراه با بازی خوب نتیجه مطلوب کسب کنید.

 

تیم تراکتورسازی تبریز مصطفی آجورلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر