کد خبر: 522551 A

همیشه انگیزه دارم و توکلم به خداست

مهاجم برزیلی پارس جنوبی جم در اظهار داشت: من همیشه انگیزه دارم و توکلم به خداست. دوست دارم برای تیمم و مربی که برایش کار می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

آلویس نانگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره پیوستن به پارس جنوبی جم و علاقه به همکاری با تیم های جنوبی اظهار داشت: آب و هوای کشوری که در آن زندگی می کنم با آب و هوای جنوب ایران خیلی همخوانی دارد. در پارس جنوبی احساس راحتی می کنم و مشکل آب و هوایی ندارم. شهر جم بر خلاف گفته‌ها آنقد هم گرم نیست. 

نانگ در هفته اول دو گل به ثمر رساند تا به عنوان یکی از مدعیان آقای گلی در هفته اول خود را معرفی کند، مهاجم جنوبی در این باره گفت: من همیشه انگیزه دارم و توکلم به خداست. دوست دارم برای تیمم و مربی که برایش کار می‌کنم بهترین عملکرد رو داشته باشم. چه سالی با منصوریان و پورموسوی کار کردم و حال که با آقای تارتار همکاری می کنم. از همکاری با آقای تارتار لذت می برم. سبک کاری او همانند علیرضا منصوریان است و اما رفتار و برخوردش متفاوت تر است. ایشان مربی هستند که تلاش زیادی برای موفقیت پارس جنوبی جم انجام داده اند و همیشه به دنبال کسب موفقیت هستند.

گفته می‌شد انگ یکی از گزینه‌های پرسپولیس در تابستان است، مهاجم برزیلی در این خصوص عنوان کرد: من پیشنهاد رسمی نداشتم و پرسپولیس تیم پرطرفداری است. هر بازیکنی آرزو دارد در این تیم حاضر باشد. من هیچ پیشنهادی از تیم تهرانی نداشته و حال در تیمی حضور دارم که طرفدارهای پرشوری دارد. از حضور در تیمی مانند پارس جم خوشحالم. 

نانگ درباره نیمکت نشینی برابر سپاهان اضفهان بیان کرد: یک مقدار مصدومیت داشتم و برای همین در بازی نبودم. سرمربی تشخیص دادند من را در نیمه دوم به زمین بیاورد و خوشحالم با پنالتی که گرفتم در نتیجه بازی تاثیر گذار باشم.

آلویس نانگ ادامه داد: به دنبال آقای گل شدن نیستم و در عوض برای موفقیت تیمم تمام تلاش را به کار می‌گیرم. به این ادعاها فکر نمی کنم و همه دوست داریم پارس جنوبی نتیجه بگیرد اما به نظرم من مهدی طارمی و سردار آزمون دو مهاجم برتر ایران هستند. 

علیرضا منصوریان مهدی تارتار آلویس نانگ پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر