کد خبر: 522606 A

عصبانیت منشا به خاطر تست دوپینگ بود؛

سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره ی علت عصبانیت منشا در دیدار با نفت تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس به سوال خبرنگاران پاسخ داد:

*چرا بدون دلیل صحبت می‌کنید؟

یکی به من توضیح بدهد که منشا پاس نداده یا برعکس؟ آماری دارید از این موضوع؟ من آمارش را دارم چرا بدون دلیل صحبت می‌کنید؟ من آمار بازی را دارم در دقیقه 92 محسن مسلمان صاحب یک فرصت شد. او هم می‌توانست به فرشاد احمد‌زاده و هم به منشا پاس بدهد که از نظر من احمد‌زاده موقعیت بهتری داشت و او احمدزاده را انتخاب کرد.در یک صحنه دیگر این اتفاق برعکس افتاد. منشا، در موقعیت بهتری بود و توپ به او رسید. چرا می‌خواهید از یک چیزی که اتفاق نیفتاده مشکل درست کنید؟ من دوبار بازی را دیدم در آن صحنه‌ای که می‌گویید محسن مسلمان می‌توانست دو بازیکن را انتخاب کند که فرشاد احمدزاده را انتخاب کرد، باید بازی را چندین بار تماشا کنید تا این موضوع را متوجه شوید.

*عصبانیت منشا بخاطر تست دوپینگ بود

زمانی که منشا فهمید برای سومین بار اسمش برای تست دوپینگ درآمده عصبانی شد. این معمول نیست که یک بازیکن در یک مدت کوتاه سه بار به تست دوپینگ برود آن هم پشت سر هم، چون این غیر معمول و بیش از حد است.

*قصد ندارم که به بازیکنانم استراحت بدهم

چرا باید به بازیکنانم استراحت بدهم؟! بازی‌ پیش‌رو همیشه برای من مهمترین بازی است. بازیکنان من شش روز فرصت دارند که ریکاوری کنند. ما همه چیز را محاسبه می‌کنیم و من هم قصد ندارم که به بازیکنانم استراحت بدهم.

*شما حرف خودتان را در دهان من نگذارید

 شاید زمین به موقع آماده و چمن‌ کوتاه نشده و من عصبانی شدم و موهایم سفید شده است! شما حرف خودتان را در دهان من نگذارید، من گفتم که موهای من کمی روشن شده که بخشی از آن حسرت و برخی دیگر جوک است. سن من بالا می‌رود و طبیعی است که موهایم روشن‌تر شود، چرا موهای خودت (خبرنگار) سفید نمی‌شود؟!

*تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند

همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس بسته بازی می‌کنند، این موضوع شامل تراکتورسازی و نفت تهران هم می‌شد. در دیدار مقابل نفت تهران با اینکه 2 بر صفر جلو بودیم آنها باز هم باز نمی‌شدند و بسته بازی می‌کردند. ما هم می‌دانیم که بازی کردن مقابل این تیم‌ها سخت است اما با تمرین و آماده کردن بازیکنان‌مان به این موضوع غلبه می‌کنیم. بازی بسته برای حریفان ما به یک قاعده تبدیل شده اما با این وجود ما باز هم شانس‌های زیادی روی دروازه‌ حریفان ایجاد  می‌کنیم. مقابل نفت تهران 3 گل زدیم دو بار هم دروازه فولاد خوزستان و تراکتورسازی را باز کردیم.

*استقلال، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی بهتر می شوند

پرسپولیس سخت‌ترین جدول (قرعه) را داشت. ما باید در تبریز مقابل تراکتورسازی قرار می‌گرفتیم که رقابت دیرینه دو تیم برای همه آشکار است، ما سپس مقابل قهرمان جام حذفی ایران آن هم در ورزشگاه تختی بازی می‌کردیم که کار بسیار سختی به حساب می‌آید.الان آغاز لیگ است و نتایج برای تیم‌ها معنادار نیست. 27 هفته دیگر باقیمانده و یقین دارم استقلال، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی به همراه پارس جنوبی بهتر خواهند شد. پارس جنوبی یکی از تیم‌های غافلگیر کننده بود. سایپا هم را نباید فراموش کرد که مربی و تیم خوبی دارند.

پرسپولیس نفت تهران برانکو ایوانکوویچ گادوین منشا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر