کد خبر: 522632 A

نخستین دوره "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا،

در پایان نخستین روز از اولین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا (G2) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن "یونیورسال" تاشکند با رقابت‌های اوزان 80-، 87- و 87+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان 46-، 49-، 53-، 57-، 67-، 73- و 73+ کیلوگرم گروه زنان آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

در پایان نخستین روز از این رقابت‌ها احمد محمدی در وزن 87- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم مدال برنز گروه مردان را کسب کردند.

در گروه زنان نیز کیانا اخوان در وزن 46- کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و فاطمه مداحی در وزن 46- کیلوگرم و سودابه پورصادقی در وزن 49- کیلوگرم صاحب گردن آویز برنز شدند.

در بخش مردان امیرحسین ساسان، عرفان ناظمی و پوریا عرفانیان در وزن 80- کیلوگرم از کسب مدال بازماندند. همچنین سعیده وکیلی در وزن 46- کیلوگرم، فاطمه اموری در وزن 53- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم، فاطمه روحانی در وزن 67- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 73+ کیلوگرم نیز با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت‌ها خارج شدند.

فردا (یکشنبه) و در دومین روز این دوره از مسابقات مهدی اسحاقی و ابراهیم صفری در وزن 54- کیلوگرم، محمدصادق دهقانی و حمیدرضا هادیان در وزن 58- کیلوگرم، آریان محمدی، مهدی یوسفی و سروش احمدی در وزن 63- کیلوگرم، سالار وحیدی و علیراض علیاری در وزن 68- کیلوگرم،مهدی جلالی و سیداحمد خسروفر در وزن 74- کیلوگرم در گروه مردان و زهرا شجاعی و حنانه همتی در وزن 62- کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

گفتنی است؛ مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر