کد خبر: 527810 A

تیم جوان گل‌محمدی عملکردی مشابه سرمربی سابق تراکتورسازی در تیم جدیدش داشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از اینکه در نیم فصل لیگ شانزدهم مشخص شد تراکتورسازان قادر به فعالیت نقل و انتقالاتی در دو پنجره پیش‌رو نیستند، تفکر جدایی از جمع سرخ‌های تبریزی در سر قلعه‌نویی و کادرفنی این تیم شکل گرفت و سرمربی وقت این تیم با این تفکر که در چنین شرایطی نتیجه‌گرفتن ممکن نیست، در پایان فصل با عوامل و هواداران خداحافظی کرد و راهی ذوب‌آهن اصفهان شد.

تراکتورسازی هم با انتخاب یحیی گل‌محمدی کار سخت خودش برای فصل پیش‌رو را آغاز کرد و با وجود محدودیت‌هایی که با جدایی چند بازیکن دیگر سخت‌تر از قبل هم شده بود وارد لیگ برتر شد و البته با 3 شکست در ابتدای راه مواجه شد که کمی نگران کننده بود.

قلعه‌نویی هم ذوب‌آهن آماده فصل قبل را تحویل گرفت که موفق شده بود عنوان چهارمی لیگ برتر را به خودش اختصاص دهد و به نظر می‌رسید شرایط برای موفقیتش محیا باشد.

البته گذشت 5 هفته از بازی‌ها زمان خوبی برای برداشت‌های خاص از نتایج تیم‌ها نیست و کمی زود است که بخواهیم عملکرد تیم‌ها را بسنجیم ولی با گذشت این تعداد از بازی‌ها تراکتورسازی با گل‌محمدی عملکردی مشابه قلعه‌نویی در ذوب‌آهن داشته و 6 امتیاز از 5 بازی را به ثبت رسانده است که سرخپوشان تبریزی به دلیل تفاضل کمتر، یک پله پایین‌تر از سبزهای اصفهانی قرار دارند.

بدون شک اگر در پایان فصل هم چنین نتایجی را شاهد باشیم یک شکست بزرگ در لیگ هفدهم برای امیر قلعه‌نویی و یک پیروزی ارزشمند برای یحیی و شاگردانش به ثبت خواهد رسید.

تراکتورسازی تبریز ذوب آهن یحیی گل محمدی امیر قلعه‌نویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر