کد خبر: 527956 A

بازیکنانم از این آزمون سربلند بیرون آمدند

سرمربی پیکان از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل فولاد خوزستان ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت:وقتی بعد از 4 بازی که خوب بازی کردیم ولی نتوانستیم ببریم حالا در هفته پنجم بخواهیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم، باید شرایط سختی را تحمل کنیم و این شرایط سخت را تیم فولاد به ما تحمیل کرد.واقعا در نیمه دوم ما بازی خیلی پرفشار را تحمل کردیم و بچه‌ها واقعا از این آزمون سخت خیلی خوب و سربلند بیرون آمدند. من از همه بازیکنانم ممنونم و تشکر می‌کنم و به خاطر این تیم خوب هم به بازیکنان فولاد و آقای پورموسوی تبریک می‌گویم.

سرمربی پیکان درباره بازیکن نیجریه‌ای جدید تیمش گفت: به هر حال من فکر می‌کنم که او می‌تواند به ما کمک کند. این اولین بازی‌اش بود و حدود سه ماه بود که تمرین نداشت و فکر می‌کنم در فاصله تعطیلی یک ماهه لیگ هم می‌تواند به شرایط بهتری برسد.

جلالی درباره ی عقب نشینی تیمش پس از گل برتری هم گفت: من دلیلش را در شروع صحبتم گفتم. شما مطمئن باشید ما 4 بازی قبل بهتر از این دیدار بازی کردیم. اما وقتی بازی‌ها را خوب بازی می‌کنیم و نتیجه را از دست می‌دهیم تیم به این فکر می‌افتد که فقط ببرد و آن دیدگاه باعث چنین بازی پراضطرابی می‌شود که حاضر است فشار را تحمل کند اما برد را از دست ندهد.

جلالی در پاسخ به این سوال که در بازی‌های قبلی از مرتضی آقاخان به عنوان مهاجم اصلی استفاده می‌کردید اما در این بازی به عنوان وینگر حضور داشت و آیا از عملکرد او راضی بود یا خیر گفت: بله از آقاخان کاملا راضی هستیم. از این به بعد هم در پست وینگر از او استفاده خواهیم کرد. پارسال هم من آقاخان را در کنار می‌گذاشتم. امسال در ابتدا کمی دست‌مان بسته بود و از او به عنوان مهاجم مرکزی استفاده کردم ولی از این به بعد در گوش بازی خواهد کرد.

فولاد مجید جلالی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر