کد خبر: 528454 A

مسابقه جایزه بزرگ جام کاسپین

استان گیلان بزرگترین مسابقه جایزه بزرگ تاریخ دوچرخه سواری را برگزار کرد.

به گزارش  ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری جام کاسپین با حضور ۱۵۰ رکاب زن از ۲۰ استان کشور در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

این مسابقات در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان بر گزار شد که گروه سنی پیشکسوتان و جوانان شرکت کنندگان مسافت ۳۰ کیلومتر را رکاب زده و در بخش بزرگسالان شرکت کنندگان مسافت ۵۰ کیلومتر را رکاب زدند.
گفتنی است در پایان این رقابت ها در بخش جوانان 
١)بهنام آبیار 
٢)حمید رضا کریمی
٣)سجاد دولت وند 
و در بخش پیشکسوتان 
١)جواد دنیا دیده 
٢) سهراب پیل تن 
٣)شمس الله مظاهری
به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در رده سنی بزرگسالان نیز : 
١)بهنام ملکی 
٢) حسین ناطقی 
٣) مهدی علمائی 

در پایان رقابت‌ها از سوی رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی ، مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس ، مدیرکل ورزش و جوانان ، معاونین و مدیران این سازمان و پیشکسوتان و مقام آوران ورزش کشور و روسای هیات های ورزشی از نفرات برتر تجلیل شد . همچنین توسط مسعود رهنما از مهندس مسرور به پاس حمایت از میزبانی رقابتهای ملی و بین المللی ورزشی قدردانی شد.

بنا براین گزارش همچنین از سوی مدیرعامل سازمان اعلام آمادگی شد که مسابقات بین المللی دوچرخه سواری جام کاسپین با حضور ورزشکاران خارجی به میزبانی این منطقه برگزار شود.

برگزاری این مسابقات در فضای مناسب و در کنار دریای خزر و فضای سبز زیبا، المان های خاص شهری و جاذبه های بصری متفاوت فاز تجارت و گردشگری منطقه همراه با حضور گسترده علاقه مندان و خانواده و پوشش زنده تلویزیونی از دیگر ویژگی های این دوره مسابقات جایزه بزرگ کشوری بود که برای اولین بار در این سطح در مناطق آزاد ایران برگزار شد .

فدراسیون دوچرخه سواری مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری جام کاسپین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر