کد خبر: 528587 A

سرمربی استقلال در پایان مرخصی به شاگردان، امروز بعد از حواشی زیاد تمرین آبی‌ها را استارت زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کاملا واضح بود که هرگونه تصمیمی در خصوص آینده نیمکت استقلال به آینده موکول شود و علیرضا منصوریان علیرغم شوآف پایان دیدار برابر پدیده مشهد بار دیگر سوت آغاز تمرین این تیم را به صدا در آورد.

سرمربی جوان استقلال که این روزها بدترین آغاز آبی‌پوشان را رقم زده است، تحت فشار شدیدی قرار گرفته و هر روز نامی جدید حول نیمکت تیمی که برای دستیابی به آن پلان‌های مختلفی را پشت سر گذاشت را تحمل می‌کند.

علیرضا منصوریان که نشان داده هیچ کدام از حرکات و کلماتش بی حساب و کتاب نیست، امروز در تمرین این تیم در حالی حضور یافت که روی تی‌شرت تمرینی خود شعار جالبی را نقش بسته بود. او که به شدت تحت فشار قرار گرفته و عده‌ای خواهان ادامه حضور و عده‌ای دیگر معتقد به جدایی و برکناری‌اش هستند با شعار "قوی شو" شاگردانش را به مبارزه جدیدی فراخواند. باید دید با شعار جدید go stronger  سرمربی جاه‌طلب آبی‌ها آینده برای او به چه شکل رقم خواهد خورد.

16326

16325

سرمربی استقلال پیش از این با کلاهی با شعار بازنده به سوژه‌ رسانه‌ها تبدیل شده بود که البته عنوان کرده بود بدون توجه به شعار روی آن بر سرش گذاشته است و اینبار البته بعید است او توجهی به این شعار نداشته باشد.

photo_2016-12-11_19-06-47

علیرضا منصوریان مجتبی جباری استقلال تهران دراگان اسکوچیچ سید مهدی رحمتی برکنار علیرضا منصوریان پیغام پرکنایه و عجیب منصوریان روی پیراهن تمرین امروز (عکس)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر