کد خبر: 529929 A

با خط خوردن منتظری از فهرست تیم ملی بحث جانشین این بازیکن مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فهرست جدید تیم ملی فوتبال که توسط کی‌روش اعلام شده است با غیبت دور از انتظار چند بازیکن همراه بود که پژمان منتظری یکی از آنهاست.

مدافع با تجربه استقلال که در سال‌های اخیر پای ثابت اردوهای تیم ملی بود بعد از مدت‌ها جای خود را در فهرست کی‌روش از دست داده است و با عدم دعوت از او این سوال پیش می‌آید که جانشین او چه کسی خواهد بود.

منتظری در جام جهانی 2014 به عنوان دفاع راست در ترکیب تیم ملی حضور داشت و بعد از آن هم تا مدتی در این پست کنار جلال حسینی و مرتضی پورعلی‌گنجی بازی می‌کرد ولی با اضافه شدن رامین رضاییان به تیم ملی و قبضه کردن دفاع راست توسط او، حسینی و منتظری به تناوب زوج پورعلی‌گنجی در ترکیب اصلی بودند.

با خط خوردن منتظری اگر حسینی را زوج ثابت پورعلی‌گنجی در ترکیب تیم ملی بدانیم نیاز به یک مدافع وسط جای منتظری روی نیمکت احساس می‌شود و در حالی که عزت‌اله پورقاز هم در فهرست جدید جایی ندارد باید دید مدافع میانی سوم تیم ملی کیست؟

این بازیکن روزبه چشمی، هافبک دفاعی استقلال است که به تازگی از بند مصدومیت رها شده و در فصل جدید بازی‌های خوبی در ترکیب استقلال به نمایش گذاشته است.

با وجود اینکه چشمی در خط میانی به میدان می‌رود، کی‌روش او را به عنوان مدافع به تیم ملی دعوت کرده و به نوعی می‌توان او را جانشین منتظری در این تیم دانست.

بدین‌ترتیب جایگاه منتظری در تیم ملی به هم‌تیمی او در استقلال رسیده است.

تیم ملی فوتبال روزبه چشمی استقلال تهران پژمان منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر