کد خبر: 530045 A

سپیدرودی‌ها بعد از اینکه در جذب هافبک طراح سابق پرسپولیس ناکام ماندند، در ادامه با جذب شهاب کرمی او را در پست هافبک دفاعی به خدمت گرفتند تا استراتژی سردرگم خود در نقل و انتقالات را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایلنا، سپیدرود رشت با تساوی برابر سپاهان اصفهان به تعطیلات رفت و شاگردان علی نظرمحمدی پس از سه شکست متوالی به پیروزی مقابل پیکان در ورزشگاه عضدی دست یافتند تا در دیدار هفته پنجم در غیاب حسین کعبی در ترکیب اصلی به تساوی ارزشمند در خانه شاگردان زلاتکو کرانچار برسند.

سرمربی سپیدرود که با انتقادهای فروانی رو به رو بود در بازی هفته پنجم سعی کرد تیمی محتاط و دقیق را برابر مدعی عنوان قهرملنی روانه میدان کند تا با فرا رسیدن تعطیلات لیگ برتر با توجه به حضور تیم ملی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی نفس راحتی بکشد اما او به خوبی آگاه است که بازیکنان فعلی این تیم نمی‌توانند خیلس مدعی ظاهر سوند و باید در چند روز باقی مانده از تعطیلات چند خرید داشته باشد.

سپیدرود پیش از بازی برابر پیکان سراغ هافبک جنجالی سابق پرسپولیس تهران رفت و طرفین به توافق نهایی رسیدند تا پیام صادقیان با امضای قراداد داخلی به مدت یکفصل بازیکن این تیم شود. پس از بازی برابر  پیکان صادقیان که چند جلسه‌ای هم در تمرینات حضور داشت به تهران سفر کرد و تلفن همراهش را هم خاموش کرد تا در نهایت باشگاه به این عدم تعهد در قرارداد واکنش نشان بدهد و قائله را همان‌جا با فسخ قرارداد تمام ختم به خیر کند. این اولین اقدام ناکام سپیدرود در نقل و انتقالات میان فصل بود.

سپیدرود که به ترکیب تقریبا یکدستی رسیده روز گذشته یک خرید ارزشمند در بازار تابستانی داشت و شهاب کرمی، هافبک فصل پیش پرسپولیس را به خدمت گرفت. هرچند سرخپوشان هنوز به چند خرید دیگر با صلاحدید کادر فنی نیاز دارند اما با حضور هافبک توانایی که برانکو به او اعتماد داشت در میانه میدان برای سپیدرود بخشی از مشکلات عدم هماهنگی در پاسکاری‌ها و ارسال‌ها برطرف می‌شود و هواداران هم به حضور یک بازیکن که در ترکیب قهرمان فصل گذشته حضور داشته تا حدودی راضی شوند.

پس از امضای قرارداد امروز کرمی، سید محسن حسینی مدافع این تیم قاطعانه به باشگاه رفت و خواستار دریافت برگه فسخ قراردادش شد. او برگه فسخ را دریافت کرد و گفته می‌شود به گسترش فولاد بازمی‌گردد اما فعلا محمد رستمی جایگزین او در لیست اصلی شده است.

سپیدرود تا به اینجای تعطیلات همین اقدانات را انجام داده و باید دید برای دیدار با ملان بندرانزلی که در چارچوب رقابت‌های جام حذفی جام باشگاه‌های کشور است با چه ترکیب و بازیکنان جدیدی به میدان می‌رود‌.

 

سپیدرود رشت علی نظرمحمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر