کد خبر: 530059 A

سرمربی کروات سرخپوشان این روزها با توجه به تفاوت نیمکت تیمش نسبت به فصل گذشته به راحتی از تخطی شاگردانش عبور نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، با وجود بالا گرفتن انتقادات از ربیع خواه و دریافت دو گل در بازی رفت با الاهلی طبق آنچه تصور می‌شد برانکو از مهره محبوب و البته پرتلاش خود در خط میانی دفاع کرد اما به موازات دفاع از ربیع خواه به صورت کاملا واضح از هافبک‌های تهاجمی خود یعنی امیری، مسلمان و احمدزاده انتقاد کرد. برانکو که تا پیش از این عادت نداشت به صورت مستقیم در خصوص بازیکنان خاصی صحبت کند، خیلی واضح با نام بردن پست بازیکنانی که علت ضعف تیمش در مسقط بودند زنگ خطر را برای بازیکنانی که نتوانسته‌اند انتظارات او را برآورده کنند، به صدا در آورد.
تا پیش از این حتی در فصلی که سرخ‌ها با اشتباهات بچگانه خط دفاعی و دروازه‌بان خود، نتیجه و امتیازات را یکی پس از دیگری نیز از دست می‌دادند، او در مقام مدافع پشت بازیکن تیمش بود اما این بار به نظر می‌رسد دلگرمی بزرگ بابت نیمکت قدرتمند و نفرات نزدیک به ترکیب باعث شده تا او ضمن نهیب زدن به بازیکنان مدعی تیمش، آنها را نسبت به ضعف خودشان آگاه کند. حالا بهترین بازیکنان فصل قبل یعنی وحید امیری و محسن مسلمان موقعیت متزلزلی در ترکیب پیدا کرده‌اند و حتی احمدزاده که پسر برانکو لقب گرفته بود نیز صراحتا مورد انتقاد پروفسور قرار می‌گیرد. برانکو برخلاف فصل پیش، اکنون حداقل یک بازیکن با درصد کیفیتی نزدیک به نفرات ثابت تیمش در اختیار دارد که باعث می‌شود او نسبت به هرگونه تغییر در ترکیب تیمش، نگرانی نداشته باشد. در پست هافبک و در بخش تهاجمی نفراتی مثل بشار رسن و سیامک نعمتی تشنه بازی و نشان دادن توانایی‌های خودشان هستند و چنانچه امیری، مسلمان و احمدزاده نمایش‌های ضعیف اخیر را تکرار کنند هیچ بعید نیست از ترکیب اصلی بیرون بروند. از طرفی جوان‌هایی مثل علوان‌زاده، عباسیان و طاهرخانی نیز می‌توانند در این پست‌ها بازی کنند و به‌عنوان ذخیره می‌توان روی توانایی‌های‌شان حساب کرد.

 

برانکو ایوانکوویچ محسن مسلمان مهدی طارمی الاهلی عربستان کمال کامیابی نیا فرشاد احمدزاده گادوین منشا محسن ربیع خواه بشار رسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر