کد خبر: 530161 A

فرهاد مجیدی رسما کار خود را در تیم های پایه اسپانیول آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، چند روز قبل بود که مجیدی در اینستاگرامش از حضور در باشگاه اسپانیول و شروع فعالیتش به عنوان مربی در یکی از تیم های پایه خبر داد. همان موقع رسانه های داخلی به دنبال ردی از این اتفاق در رساننه های مرتبط با باشگاه اسپانیول بودند اما خبری نشد. اما اکنون سایت باشگاه اسپانیول در گزارشی به معرفی مجیدی و شرایط همکاری او با این باشگاه پرداخته است. در این گزارش آمده است:

" فرهاد مجیدی، بازیکن سابق تیم ملی ایران و یکی از ستاره های فوتبال آسیا، به دعوت باشگاه اسپانیول، در اینجا حضور پیدا کرد. او که پیش از این در سال 2014 هم بازدیدی از ورزشگاه RCDE داشت، قصد دارد آشنایی بیشتری با شرایط کار تیم های پایه در مجموعه تمرینی دنی خارکه، که یکی از معروف ترین آکادمی های دنیاست، پیدا کند. 

01238244

او به عنوان مهمان چند هفته در بارسلونا خواهد بود تا با ساختار تمرینی ما، شیوه کاری تیم های جوانان ما و همین طور تمرینات تیم اصلی باشگاه زیر نظر کیکه سانچس فلورس آشنا شود. 

علاوه بر این، مجیدی شرایط سازماندهی و توسعه باشگاه اسپانیول که یکی از باشگاه های سنتی در بهترین لیگ دنیاست را زیر نظر می گیرد.

مجیدی در فصل 2000-1999 در راپیدوین بازی می کرد؛ اما بیشتر دوران حرفه ای اش را در آسیا سپری کرده و در خاورمیانه یک اسطوره محسوب می شود. او در لندن دوره های مربیگری را زیر نظر فدراسیون فوتبال انگلیس سپری کرده است. باشگاه اسپانیول مطمئن است که حضور او در اینجا به گسترش برند باشگاه در آسیا کمک خواهد کرد."

فرهاد مجیدی استقلال تهران اسپانیول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر