کد خبر: 530169 A

باران کوثری در فیلم جدید خود نقش یک فوتبالیست را بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، فیلم «عرق سرد» شاید به خاطر نگاه جنسیتی‌اش کمی متفاوت باشد. فیلمی که دومین ساخته سینمایى سهیل بیرقی (کارگردان فیلم «من» با بازی لیلا حاتمی) است و سوژه‌اش را از دل فوتبال بیرون کشیده‌اند.

فیلمبرداری این فیلم از اواخر تیرماه آغاز شده بود و پس از 40 جلسه در تهران به پایان رسید اما اینها هیچ کدام جذابیتی برایمان ندارد اگر ندانیم که نقش اصلی فیلم را قرار است باران کوثری ایفا کند. تا پیش از این فقط فوتبالیست‌ها را در سینما می‌دیدیم که اولین نفر زنده‌یاد محراب شاهرخی بود. بعد از او علی پروین، احمدرضا عابدزاده، زنده‌یاد مجید سبزی، حمید استیلی، علی انصاریان و پژمان جمشیدی سینما را تجربه کردند.

20170829123123394

این بار اما قرار شده یک بازیگر سینما با دغدغه‌های فوتبالیست‌ها همراه شود و او کسی نیست جز باران کوثری. باران اتفاقا آنقدرها هم با فوتبال غریبه نیست چرا که پدرش جهانگیر کوثری فوتبال بازی می‌کرده و در حال حاضر هم گزارشگر، مجری و روزنامه‌نگار ورزشی است. فیلمی که باران کوثری بازی در آن را پذیرفته، «عرق سرد» نام دارد و امیر جدیدی، لیلی رشیدی، هدی زین‌العابدین و سحر دولتشاهی دیگر بازیگران اصلى آن هستند.

جالب است بدانید باران کوثری برای حضور در این فیلم 21 کیلوگرم وزن کم کرده و نقش‌ او بی‌شباهت به زندگی نیلوفر اردلان نیست؛ بازیکن ملی‌پوشی که دو سال پیش به دلیل مخالفت همسرش با خروج او از کشور و همچنین ضبط گذرنامه‌اش، نتوانست تیم ‌ملی فوتسال بانوان ایران را در جام ملت‌های 2015 آسیا همراهی کند.

باران کوثری فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر