کد خبر: 530617 A

جدی‌ترین تهدید رکورد تاریخی علی دایی در حال حاضر کریستیانو رونالدو است.

به گزارش ایلنا، تیم ملی پرتغال امروز در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 میزبان جزایر فارو است که با توجه به شرایط دو تیم پیش‌بینی می‌شود پیروزی پرگلی برای رونالدو و یارانش رقم بخورد.

دیدار رفت دو تیم با پیروزی 6 بر صفر پرتغال همراه بود که دو گل آن دیدار را رونالدو به ثمر رساند.

علاوه بر تیم جزایر فارو، دو تیم آندورا و لتونی هم در گروه B به همراه پرتغال حضور دارند که آندورا هم در دیدار رفت 6 گل از این تیم شکست خورد و بازهم سهم رونالدو از آن دیدار 2 گل بود.

دیدار رفت و برگشت شاگردان فرناندو سانتوس مقابل لتونی هم در مجموع 7 گل برای پرتغال به همراه داشت که 4 گل آن را کاپیتان این تیم به ثمر رسانده بود و در تک دیدار این تیم مقابل مجارستان هم مهاجم رئال مادرید 2 گل از 3 گل تیمش را وارد دروازه کرد.

علاوه بر دیدار امروز، دو دیدار با مجارستان و آندورا در پیش دارد که می‌توانند مثل دیدار رفت پرگل باشند و فرصت خوبی برای کریستیانو رونالدو وجود دارد که بتواند آمار گل‌های زده خودش را افزایش دهد.

پرتغال در حال حاضر با 22 گل زده در شش بازی یکی از بهترین‌ خط حمله‌های اروپا را در اختیار دارد که به احتمال زیاد در 4 بازی باقی مانده به جز بازی با سوئیس، بتواند این آمار را تا حد زیادی بالا ببرد.

این بهترین فرصت برای رونالدوی 75 گله است تا فاصله 34 گله خود با علی دایی را در رنکینگ گلزنان رده ملی کاهش دهد و تهدیدی جدی برای مهاجم سابق تیم ملی ایران محسوب می‌شود.

رونالدو در حال حاضر 32 ساله است و اگر قصدی برای رکورد زدن دارد اخرین فرصت‌هایش را در اختیار دارد که اگر از آن استفاده نکند با توجه به شرایط سنی خود دیگر بعید است بتواند تهدیدی برای علی دایی محسوب شود.

علی دایی کریستیانو رونالدو تیم ملی پرتغال بهترین گلزن ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر