کد خبر: 530688 A

نتایج رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در آسیا

دومین سهمیه آسیا در جام جهانی هم مشخص شد.

به گزارش ایلنا، هفته نهم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا امروز با 5 دیدار پیگیری می‌شود که به نتایج آن و وضعیت تیم‌ها در جدول گروه خود پرداخته‌ایم.

 

کره‌جنوبی صفر - ایران صفر/ پایان نیمه اول

تیم ملی ایران پیش از این صعود خود را به عنوان صدرنشین گروه A به جام جهانی قطعی کرده بود و نتیجه این دیدار در سرنوشتش تاثیری ندارد ولی کره‌جنوبی برای حفظ جایگاه دومی خود نیاز به 3 امتیاز این بازی دارد که تاکنون موفق به اینکار نشده است.

 

چین صفر - ازبکستان صفر/ پایان نیمه اول

دیگر گزینه صعود از گروه A ازبکستان است که فرصت خوبی دارد تا در صورت نتیجه نگرفتن کره‌جنوبی مقابل ایران، جای او را در رتبه دوم بگیرد ولی تا کنون نتوانسته مقابل تیم حذف شده چین کاری از پیش ببرد.

 

سوریه یک - قطر یک/ پایان نیمه اول

قطر که پیش از این بازی هم شانسی برای صعود نداشت ولی سوریه برای استفاده از روزنه امیدی که برایش باقی مانده نیاز دارد هر 3 امتیاز بازی را کسب کند و چشم به نتایج دیگر دیدارها داشته باشد ولی در نیمه نخست موفق به پیروزی نشده است.

 

ژاپن 2 - استرالیا صفر/ پایان بازی

ژاپن در دیدار خانگی مقابل استرالیا 3 امتیاز ارزشمند گرفت و بعد از تیم ایران دومین نماینده آسیا در جام جهانی است که صعودش را قطعی کرده است، کار استرالیا ولی با این باخت گره خورد و باید چشم به دیدار ژاپن - عربستان داشته باشد که برای ژاپنی ها تشریفاتی است.

 

تایلند صفر - عراق یک/ پایان نیمه اول

بی‌اهمیت‌ترین بازی روز بود که میان دو تیم از پیش حذف شده برگزار شد و پیروزی عراق در نیمه نخست این دیدار هم تاثیری به حال آنها ندارد.

تیم ملی ایران فوتبال آسیا کره جنوبی مقدماتی جام جهانی استرالیا تیم ملی ژاپن عربتسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر