کد خبر: 530713 A

کارلوس کی روش این بار هم موفق شد در سئول مشت گره کرده نشان بدهد.

به گزارش ایلنا، وقتی رابرت گرین استرالیایی سوت پایان مسابقه را به صدا درآورد ورزشگاه 65 هزار نفری جام جهانی سئول که مملو از جمعیت بود در سکوت فرو رفت. آنها بازهم در برابر تیم ملی ایران ناکام بودند. مقابل تیمی که 40 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کرد اما هیچ فرصت صد در صدی به آنها نداد.

در میان آن انفجار سکوت کی روش بود که دوباره وارد ماجرا شد. مانند چهار سال قبل در اولسان باز هم مرد اول بازی، حتی پس از پایان آن بود. کارلوس که حسابی مورد نامهربانی کره ای ها در این مدت قرار گرفته بود و رسانه های آنها از هیچ بی احترامی برای او دریغ نکرده بودند شاهد صحنه هایی بودند که بدون شک بهترین جواب برایشان بود.

کارلوس مانند بازی اولسان س از سوت پایان مشت هایش را گره کرد اما این بار به سمت نیمکت تیم حریف نرفت تا سرمربی شان را سر جایش بنشاند. او این بار به سبک مورینیو در بازی با بارسلونا در قامت سرمربی اینتر در سال 2010 به درون زمین رفت و هممانطور که می دوید و پیروزمندانه به اطراف نگاه می کرد به خوشحالی می پرداخت و با بازیکنان خودی به خوش و بش می پرداخت. او حتی خوشحالی خود را جلوی داور بازی هم ادامه داد. داوری که به ظر کمی سوتهایش به سمت تیم میزبان به صورت سهوی غش کرده بود.

کی روش به همتای خود رد تیم حریف خسته نباشید گفت و در حالی که شاگردان خود رادر آغوش می کشید به رکوردهای فوق العاده ای که به جای گذاشته بود فکر می کرد. به 12 بازی بدون گل خورده. به 18 بازی بدون باخت. به صعود آسان به جام جهانی. به روزهای سختی که پشت سر گذاشت و حالا طعم شیرینش را زیر دندانش مزمزه می کند.

آری. این بار کی روش نه فقط برای یک نفر بلکه برای کل کره مشت گره کرده نشان داد.

 

11

 

13

 

14

 

15

 

16

تیم ملی ایران کارلوس کی روش تیم ملی کره جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر