کد خبر: 530739 A

پرسپولیس 3 شهدای زرکان کرج 0

پرسپولیس امروز در دیداری خیریه موفق شد با سه گل برابر شهدای زرکان کرج به برتری دست یابد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ که چندی پیش برای بازدید از مرکز خیریه کودکان بی سرپرست راهی کرج شده بود، در نهایت وعده داد که تدارک دیداری خیریه برای جمع آوری عواید به این مجموعه را شکل دهد.


او امروز و در شرایطی که علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن مسلمان، وحید امیری، مهدی طارمی و بشار رسن را در اختیار نداشت، با حضور در کرج برابر تیم شهدای زرکان قرار گرفت.

photo_2017-08-31_21-12-29


ترکیب پرسپولیس در این دیدار را بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، شایان مصلح، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور تشکیل می‌دادند که در نیمه اول علیرغم چند فرصت ایده آل به نتیجه نرسیدند.

photo_2017-08-31_21-12-22


* با توجه به برگزاری دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی در سئول، استقبال کمی از این بازی صورت گرفت و تنها کمتر از 400 نفر روی سکوها حاضر شدند.

DIjPO76VAAAq_vk


* مسوولان پرسپولیس و کادرفنی و بازیکنان این تیم مورد استقبال ویژه و تشویق حاضران در استادیوم قرار گرفتند که به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند.


* حضور افراد متفرقه باعث شده بود تا هماهنگی و نظم این دیدار در لحظات ابتدایی با مشکل و دردسر مواجه شود.

photo_2017-08-31_18-46-09


* بازار عکس یادگاری و سلفی نیز داغ بود تا تمرکز کادرفنی و بازیکنان کاملا از بین برود و ناراحتی خود را از این موضوع اعلام کنند.


* در دقایق ابتدایی خبری از توپ جمع کن  ها در کنار زمین نبود و این مساله نیز به دردسر دیگری برای بازیکنان تبدیل شده بود.


* شجاع خلیل زاده در دو موقعیت صاحب فرصت گلزنی شد که یک بار ضربه آکروباتیکش راهی اوت شد و دیگر فرصتش نیز با اختلافی کم از کنار دروازه‌ به بیرون رفت.


* برانکو ایوانکوویچ در وقت استراحت بین دو نیمه در مراسمی که برای گلریزان و جمع آوری اعانه صورت گرفته بود حاضر شد. او ضمن سخنرانی کوتاه و آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمام کودکان سرزمین ایران، ابراز امیدواری کرد تا کودکان موسسه مهر مادر نیز روزهای شیرینی را در آینده تجربه کنند.

photo_2017-08-31_21-11-35


* کریم باقری نیز در این مراسم ساعتی که از فیفا دریافت کرده بود را به این مجموعه بخشید. قیمت گذاری روی این ساعت از 3 میلیون آغاز شد.


* با شروع نیمه با توجه به برنامه بین دو نیمه، ازدحام افراد غیرمسوول نیز افزایش یافت به شکلی که کار را برای اعضای کادرفنی روی نیمکت نیز سخت کرد.


* برانکو با توجه به شلوغی جلوی نیمکت با قرار دادن یک صندلی در کنار زمین به رهبری تیمش در دقایق پایانی پرداخت.


* گادوین منشا با ارسالی از سمت راست، علیپور را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این مهاجم اولین گل پرسپولیس را رقم بزند.


* علی علیپور اینبار با شوتی از داخل محوطه جریمه موفق شد دروازه بان شهدای زرکان کرج را تسلیم کند و گل دوم را به نام خود کند.


* در اواسط نیمه دوم برانکو دستور دستور تعویض حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی را صادر کرد.


* احمد نوراللهی با حضور در زمین توانست دقایقی بعد گل سوم سرخپوشان را در این جدال به ثمر برساند و در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

photo_2017-08-31_21-11-50


* بازیکنان پرسپولیس بلافاصله بعد از بازی سریعا راهی رختکن شدند. در ادامه اتوبوس تیم با حضور در کنار درب رختکن منتظر خروج آنها و عزیمت به سمت تهران شد.

 

حجم ویدئو: 20.93M | زمان ویدئو: 00:04:47
پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ علی علیپور گل های بازی پرسپولیس شهدای کرج شهدای زرکان کرج موسسه مادر مهربان ساعت کریم باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر