کد خبر: 533111 A

در اردوی بعدی می‌توانم به میدان بروم

هافبک جدید تیم ملی کشورمان از احساسش برای حضور در تیم ملی می‌گوید.

به گزارش ایلنا، سامان قدوس در دیدار مقابل کره و سوریه به دلیل صادر نشدن روادید نتوانست برای تیم ملی کشورمان به میدان برود.

قدوس بعد از بازگشت به سوئد با یک خبرگزاری‌ سوئیسی مصاحبه کرد و از آرزوها و آمالش با پیراهن تیم ملی ایران سخن گفت.

گلزن باشگاه استرسوند در مورد عدم بازی با پیراهن تیم ملی مقابل کره و سوریه گفت: از اینکه نتوانستم با توجه به هیجانی که داشتم برای ایران بازی کنم بسیار ناراحت و غمگین هستم.البته با مقداری مساعدت و همکاری ارگان‌های ذیربط می‌توانست این مهم انجام شود اما متاسفانه همکاری لازم صورت نگرفت تا نتوانم برای ایران بازی کنم.

قدوس افزود: قبل از بازی مقابل سوریه به نظر می‌رسید که مشکلی برای بازی نداشته باشم اما بعد متوجه شدم که مشکلات اداری رفع نشده و مربی در جلسه ای که با من داشت به من گفت علاقه دارد که از من در ترکیب استفاده کند اما به دلیل بروز مشکلات و اتفاقات احتمالی از این کار صرف‌نظر کرده است.

 

مهاجم ایرانی الااصل در مورد حضورش در ایران و کمپ تیم ملی گفت: با اینکه فرصت بازی پیدا نکردم ما از حضورم در تهران و تیم ملی بسیار خوشحال و خشنود هستم و صد البته که حس خوبی دارم.همه چیر از امکانات و شرایط در تیم ملی مناسب و خوب بود و شرایط را مساعد و خوب دیدم.

قدوس درباره تیم ملی و سطح کیفی آن گفت: ایران تیم بسیار خوب منظم  و یکدستی است که همه برای هم می‌جنگند .البته بیشتر آنها در اروپا توپ می‌زنند و تصور می‌کنم  تیم بسیار خوبی داریم.

مهاجم 24 ساله درباره صعود زود هنگام تیم ملی به جام جهانی گفت: ایران بعد از میزبان و برزیل در حقیقت به عنوان تیم سوم راهی جام جهانی شد و این یعنی ما تیمی قوی و مصمم تحت هدایت کی‌روش هستیم. من واقعا هیجان زده هستم و بازی در جام جهانی رویای من و هر بازیکنی است و می‌خواهم این کار دشوار را با تلاش زیاد هموار کنم.

سامان قدوس درباره شانس حضورش در جام جهانی روسیه گفت: باور دارم که نمایشم باعث شده که مورد توجه سرمربی قرار بگیرم و بی شک بازی من در ادامه بیشتر به چشم خواهد آمد. فکر می‌کنم شانس بالایی برای حضور در جام جهانی دارم.

قدوس که با دو گلی که برای اوستروند به ثمر رساند موجبات حضور تیمش در لیگ اروپا را فراهم آورد اظهار داشت: در اردوی بعد تمام مشکلات برطرف خواهد شد و می‌توانم با مجوز afc برای ایران بازی کنم. البته بسیار هیجان زده هستم و انرژی زیادی دارم و می‌خواهم نشان دهم که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را دارم.

مهاجم 24 ساله در مورد علیرضا حقیقی که در لیگ سوئدو تیم اسکیلستونا  بازی می کند گفت: حقیقی چهره آشنایی است و من در تهران با او هم اتاقی بودم و رابطه خوبی با هم داشتیم و تمرین تیم ملی شوت ‌های محکمی به سمت او شلیک می کردم که به سختی آنها را دفع می‌کرد.

 

سامان قدوس استرسوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر