کد خبر: 533165 A

مهاجم جدید نفت تهران از دلایل بازگشت به این تیم می‌گوید.

امین منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیوستن دوباره‌اش به نفت تهران در آخرین روز نقل و انتقالات اظهار داشت: من اوایل نقل و انتقالات در تمرینات نفت حاضر شده بودم و به درخواست علی کریمی به این تیم رفته‌ بودم ولی شرایطی ایجاد شد که نفت جای ماندن نبود و با توجه به زحماتی که کریمی برای ما کشیده بود نباید بعد از او در تیم می‌ماندیم.

وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که در نهایت بازهم فرصت همکاری پیش آمد و من با اینکه ریسک بیرون ماندن را به جان خریده بودم در نهایت خدا جواب صبر و تنهایی تمرین کردن‌های من را داد و مجدداً افتخار همکاری با کریمی را پیدا کردم.

مهاجم جدید نفت تهران در مورد شرایط این تیم گفت: فعلاً زود است بخواهیم در مورد شرایط صحبت کنیم و باید با جدیت و تلاش کار را جلو ببریم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای ما در راه باشد.

منوچهری در مورد ریسک کار کردن با یک سرمربی که تازه این حرفه را شروع کرده اظهار داشت: شاید این ریسک باشد ولی ریسک در قبال یک اسطوره است که بالاترین میادین بین المللی را دیده است و تجربه بالایی دارد. بله ریسک است ولی ریسک لذت بخشی خواهد بود.

وی افزود: من در آن چند وقتی که زیر نظر کریمی تمرین کردم جدیت و حساسیت او روی کار را به وضوح دیدم و نکته‌سنجی و ریزبینی او را کمتر مربی دیگری در ایران دارد و آینده روشنی در انتظارش می‌بینم.

مهاجم باتجربه فوتبال در ادامه با اشاره به مشکلات نفت و راه سختی که در پیش دارد اظهار داشت: شرایط نفت تغییر کرده و این تیم با عقبه بزرگی که دارد و با مالکیت جدید امیدوارم در مسیر موفقیت قدم بردارد و دید مالک جدید باشگاه به اندازه نام باشگاه بزرگ باشد و تفکرات بزرگی داشته باشد.

علی کریمی نفت تهران نقل و انتقالات امین منوچهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر