کد خبر: 533190 A

حریف سختی برای تیم ها خواهیم بود

سرمربی تیم فوتبال گل ابریشم گفت: در مرحله قبلی جام حذفی تیم شهرداری تبریز از لیگ دسته اول را شکست دادیم.

به گزارش ایلنا هادی رحمانی در نشست خبری پیش از بازی با نیروی زمینی در جام حذفی اظهار داشت: ضمن تبریک عید غدیر خم به مسلمانان ابتدا باید در مورد نام تیم گل ابریشم بگویم اینکه این اسم به دلیل شغل خانوادگی مالک باشگاه انتخاب شده است. پدر و پدر بزرگ مالک محترم باشگاه در کار تجارت فرش ایرانی بودند و ایشان هم که صادر کننده فرش است برای ارج گذاشتن به هنر ایرانی و فرش ایرانی نام گل ابریشم را انتخاب کرده اند.  زیرا در فرش رگه هایی از ابریشم هم وجود دارد.

وی افزود: در مرحله اول جام حذفی تیم کلهر شهریار انصراف داد و در مرحله دوم هم تیم خوب شهرداری تبریز را شکست دادیم. شهرداری تبریز در لیگ دسته اول حضور دارد و گل ابریشم در لیگ دسته دوم است و ما این تیم را یک بر صفر بردیم. فردا هم باید با تیم خوب نیروی زمینی بازی کنیم که تیمی ریشه دار است و باشگاهی قدیمی است که بازیکنان و مربیان خوبی دارد. امیدوارم بتوانیم در این بازی هم پیروز شویم. گل ابریشم حریف قدرتمندی برای حریفان خواهد بود و تلاش می کنیم بازی تماشاگر پسند و فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم.

رحمانی با اشاره به سوابق خودش در فوتبال عنوان کرد: من در تیم های پایه استقلال، پاس، بانک ملی بازی کرده ام. در رده بزرگسالان هم در تیم های شاهین تهران و شیرین فراز بوده ام. متولد 1364 هستم و به دلیل مصدومیت به جرگه سخت مربیان در آمدم و اکنون 150 مسابقه است که در لیگ های مختلف سرمربی بوده ام.

 

گل ابریشم هادی رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر